Macera

Land Rover G4 Finalistleri Belli Oldu

Eylül ayında yarı finalinde 32 arkadaşım ile yarıştığım Land Rover G4 Challenge’da finalistler belli oldu. Finalistlerin son etabını izlemeye geçen haftasonu Kanyon’da son etabı görmeye gittim. Finalistlerin dördünü de doğru tahmin ettim. Hepsi tuttu. Serdar, Burcu,Ayşin ve Murat… Hepsine çok başarılar diliyorum.

Önce İngiltereye gidecekler orada Türk takımı olarak bir bayan bir erkek olarak 2’ye inecekler… Yazı ile ilgili çıkan Basın Bülteni aşağıda…

22-25 Ekim tarihleri arasında, Karadeniz sahilinden başlayan ve Kanyon Alışveriş Merkezi’nde son etabı gerçekleştirilen final mücadelesi ile ülkemizi Land Rover G4 Challenge’da temsil edecek yarışmacılar belirlendi. Erkeklerde Serdar Artuç, Murat Dikmen; bayanlarda ise Burcu Aslanağı ve Ayşin  Özer Başkır binlerce isim arasından galip gelen isimler oldular.

Macerayı sosyal sorumluluk misyonu ile birleştiren Land Rover G4 Challenge’da ülkemizi İngiltere’de yapılacak uluslararası seçmelerde temsil edecek 4 yarışmacı belirlendi. 2.750 geçerli başvuru arasından finale kalan 12 kişiden 4 başarılı yarışmacı ülkemizi İngiltere’de düzenlenecek uluslararası elemelerde temsil edecek. 2’si asil, 2’si yedek olmak üzere toplam 4 kişinin katılacağı İngiltere’deki elemelerin ardından bir bayan ve bir erkek yarışmacıdan oluşan 2 kişilik ekibimiz, ülkemizi Moğolistan’da temsil edecek.


Foto: http://www.maxihaber.net/roportaj/rop_2008/ozelhaber_landroverg4.htm

Hem doğanın zorlu koşulları hem de birbirleriyle mücadele eden Land Rover G4 Challenge yarışmacıları 4 günlük zorlu bir sınavdan geçtiler. İstanbul’un doğal hayata kazandırılan orman sınırlarından 22 Ekim tarihinde başlayan bu çetin mücadele, 25 Ekim günü yarışmacıların Land Rover araçları ile konvoy halinde Kanyon Alışveriş Merkezi’ne ulaşması ve burada düzenlenen son etapta kazananların belli olmasıyla son buldu. Yarışmacıların İstanbul caddelerindeki konvoyu halkın büyük ilgisini çekerken, Kanyon Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, yarışmacıların büyük heyecanına tanık oldu.

Foto : http://www.maxihaber.net/roportaj/rop_2008/ozelhaber_landroverg4.htm

Kanyon Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen son etabın ardından Burcu Aslanağı, Ayşin Özer Başkır, Serdar Artuç ve Murat Dikmen ilk dörde kalan isimler oldular. Asil ve yedek ekipleri Kanyon Alışveriş Merkezine kurulan halatlar belirledi. Zemin kattan ikinci kata halatlara tırmanarak çıkan ve Land Rover bayrağını alarak tekrar aşağı inen 2 bayan ve 2 erkek yarışmacıdan bayanlarda Burcu Aslanağı, erkeklerde ise Serdar Artuç en kısa sürede etabı tamamlayarak asil ekibe seçilen isimler oldular.


Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı