Türkiye Gezileri

2009’un En İyi Hobi Blogu :-)

Evet sizlerin oyları sayesinde Geziyorum.net Hobi kategorisinde en iyi blog seçildi. Ödülümü Blog Konferansında Cumartesi günü gidip alacağım. Ama öncelikle teşekkür etmem gereken herkese teşekkürlerimi belirtmek istiyorum.

Oylama sırasında bana oy veren, sitemi ve gezilerimi her okuduğunda yorum yapan, iyi-kötü eleştiren ve destekleyen eşime, aileme ve dostlarıma ve özellikle

 • Sitemi yıllardır takip eden değerli emektar ziyaretçilerime, ( benim için çok değerlisiniz)
 • Kuzey Kıbrıs’tan, Doğu Akdeniz Üniversitesinden oy atan arkadaşlarıma,
 • Çalıştığım iş yerlerindeki arkadaşlarıma,
 • Yıllardır takip ettiğim ve üyesi olduğum bisiklet sever ve bisikletin sevilmesi için çırpınan www.bisikletforum.com ve www.bisikletciler.com takipçisi dostlarıma,
 • www.adimadim.org ve tüm maraton koşup TOFD için beraber bağış topladığım arkadaşlarıma,

çok teşekkür ederim…

Hız kesmeden gezilere ve paylaşımlara devam…

Sevgiler;

EMRE TOK

http://www.blogodulleri.com/2009-blog-odullerinde-sonuclar-belli-oldu/

geziyorum logo


7 Yorum

7 Comments

 1. Koray Çapanoğlu

  Nisan 30, 2009 at 2:01 pm

  Fazlasıyla hakediyordun dostum, Tebrikler!..

 2. Y.Emre GÜZER

  Nisan 30, 2009 at 2:19 pm

  Tebrik ederim Emre :) emeğinin karşılığını almana sevindim… Oldukça keyifli bir Cumartesi olacak zannımca,

 3. frmerkez

  Mayıs 2, 2009 at 12:04 am

  hayırlı olsun arkadaşlar

 4. coşkun

  Mayıs 3, 2009 at 1:33 pm

  arkadaşım seni tebrik ederim emek vermişsin yeni gördüm takip edeceğiö.

 5. zerrin - misss

  Mayıs 4, 2009 at 8:53 pm

  Tebrikler Emre …

  Kıbrıs’tan sevgiler.

 6. ata

  Mayıs 10, 2009 at 12:24 am

  Öncelikle tebrik ederim. Sadece tek bi’ noktaya değinmek isterim. bisikletforum’ da tek bisiklet blogu yazmışınız. belki sizin gibi değilim; ama elimden geldiğince bisiklete yer veriyorum blogumda. daha ziyade kayakla atlama, tenis ve bisiklet yazıları yazıyorum ben de. belirtmek istedim sadece.

 7. erme

  Nisan 24, 2011 at 4:39 pm

  dünya sözlerin üstünde dikili fidan,
  büyüt onu sevgiyle zor anında dayan,
  destek ol ümitleri devamı mimiklerin hayrı için,
  tut ellerini kötülüklerden sakındır onu bayan
  sakın beni yanlış tanıma amacım kötü değil ,
  yamacım yamacının yanında anlam taşır aldığım nefesin,
  sesim titrerken elim nasıl titremesin
  göz önünde duranları aradım hep
  arkamda durdu yaşam boyu rap
  kökenim gururumdur kanım Türk
  boyum 3 metreyse adımım büyük
  sözüm budur sözlerim kefilim oldu hayat boyunca
  benden alacağını sandığın tek şey ya bir travma yada tramvay
  karamsarlıkların içinde kaybolan yıllar da kalmış
  esirim sözüm benim iksirim
  gerek yok tesirlidir böldüğüm anlar kesirlidir
  eminim ki sesin budur ama korku yaşam boyu alır bir dizi izleri savurur kirleri uçurur ne bir kosla ne bir tozla olacak iş mi budur?
  tamam susun beyninizin sonu fazla zorlama nolur bunu aramızda kalsın
  bu bir sır olmalı sorun budur
  ne bir aşk fayda verdş sensiz geçen anların
  ne de bir sevk vardı alacağım dayanacağım bu kalp ağrılarımın
  kabul edilmeyen madur olmuştum hariç tuttuğun beni satırların
  rap devrik cümle değil devrin geçti aslanım
  al sana yeni bir dal
  onun üstünde uğraş bunu bırak ona dal
  diye boşa mı dediler sandın aptal..

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı