Türkiye Gezileri

Türkiye Blog Ödülleri 3.’sü Olduk.

Teşekkürler… Siz sevgili okuyucularıma, bana oy veren herkese teşekkürler…

Geziyorum.net 2008 Türkiye Blog Ödülleri Yarışmasında “Hobi” Kategorisinde 3. oldu…

Ödül töreni Blog Konferansı sonrasında GS Üniversitesinin bahçesinde harika bir kokteyl ve manzara eşliğinde gerçekleşti. Mükemmel organizasyon için Bloglama Sitesi Sahibi Eray‘a tekrar teşekkürler…

Hobi kategorisinde toplam 40 blog arasında 3. olmak gerçekten benim için başarılı. Toplam gelen geçerli oy sayısı 10.000 Civarı bunların yaklaşık %12’si hobi Kategorisine gelmiş. Dolayısı ile 1.200 civarı oyun % 8-10 civarını almak beni memnun etti.

Yarışmada bisiklet ve seyahat temalı tek blog olarak ödül almak çok önemliydi. Ödül aldığım Video görüntüsünü aşağıda izleyebilirsiniz.

TEŞEKKÜRLER…

Bu vesile ile bir kez daha başta sitemin hosting sponsoru www.tescilturk.com ve yolculuklarımda beni GPS ve haritaları ile destekleyen www.mapist.com Eksen Harita‘dan Ekrem Alımlı, Hasan Nokay ve teknik sorumlusu Ali Özakçan’a, Sitemin teknik sorunlarına destek olan Abdullah Apaydın’a, Engelleri aşmak projemde yanımda olan Samsung Kont Bilgisayar‘a, giyim sponsorum TRITEK‘e, Sigorta Sponsorum LIYA Sigorta‘dan Barbaros Demirkol’a, PEKMEN enerji yiyeceklerinden Süleyman Evren’e, Yüzlerce Feedburner üyeme, gezilerimi yaparken hep düşündüğüm ve onlara bir fotoğraf, bir video ve bir haber ile hayatlarına farklılık katmak ve sorunlarını duyurmak için çabaladığım engelli dostlarıma ve www.engelliler.biz sitesinin kurucusu Bülent Küçükarslan’a, destekleyen yakın dostlarıma, Video’larımın editing’inde çalışan erkek Kardeşim Berke‘ye, hep destekleyen kız kardeşim Merve’ye, aileme ve tüm bu acaip hobilerim ve gezilerimde sabır gösteren sevgili kız arkadaşıma huzurlarınızda teşekkür ederim.


4 Yorum

4 Comments

 1. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:54 am

  Yürekten kutluyor,başarılarınızın devamını diliyorum :)

 2. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:55 am

  Bir bisiklet gezgininin ödül alması güzel oldu:) Ödül günü tebrik etme şansım olmadı burdan tebrik ediyorum. Benim hayalimde de Şile\’den sahilden Sinop\’a gitmek var… Ender

  http://www.bilenka.com

 3. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:55 am

  Blog Odulleri 2008 videolarının hepsini birarada topladım, bakmak istersin diye düşündüm. Blog Ödülleri 2008 Kazananlar ve Teşekkür Konuşmaları Videoları. Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim Leo

 4. Cem Akkılıç

  Şubat 14, 2009 at 9:14 am

  2009 Blog Ödülleri adı altında gerçekleşecek yarışma!!!

  Aynı kurnazlık bu yıl devam ediyor… Geçen yıl kim ne kadar oy aldığını bile öğrenememişti. Zaten çekiliş falan yapılmamıştı. Şimdi kandırmaca kaldığı yerden devam ediyor… Konuyla ilgili detaylı yazılar için ;

  http://blogyazarlari.ning.com/forum/topics/2009-blog-oeduelleri

  http://www.alivesitesi.com/blog-odulleri-2009-yarismasi-yine-sahnede/

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı