Macera

Land Rover G4 Seçmelerindeydim…

Land Rover G4 Challange Seçmelerine katıldım. Zorlu bir günün ardından yapılan bine yakın başvurudan elenen ilk 100 kişi ile Kanyon’daki Mars Atletic’te yapıldı. Muhteşem bir kompleks , bu kadar güzel spor salonunun Türkiye sınırlarında bulunabileceğine inanamıyor insanlar. Sabah seçmelerde Doktor kontrolü, yağ endeks ölçümü, Bisiklet ile 3 kişi yarış, 50 m yüzme, 20 dakika maksimum koşma, türkçe Mülakat, İngilizce yazılı sınav, İngilizce mülakat gibi aşamalardan geçtim. İlk 38 için Türkiye’de süper vücutlu, çok iyi eğitimli ve kendine bakan çok fazla rakibim olduğunu gördüm. 2. elemelere katılmayı ve kendimi o zamana kadar geliştirmeyi çok istiyorum. Yıllardır Camel Trophy ve onun hikayeleri ile büyümüş bir nesiliz biz. Umarım olur. 2.elemeleri en azından çok istiyorum çünkü…(Ama biliyorum 2.yi geçsem 3. yü isteyeceğim) :-)

Detaylı bilgi için :

http://www.landroverg4challenge.com/ http://www.landrover.com.tr/gb/en/Adventures/G4_Challenge/G4_Overview.asp

Kızılhaç ve Kızılay Cemiyetleri Uluslararası Federasyonu işbirliğinde organize edilecek olan Land Rover G4 Challenge için geri sayım son başvuru tarihi olan 30 Haziran 2008’den itibaren hızlandı. Temmuz ayının üçüncü haftasında Land Rover G4 Challenge’a katılma hakkı elde eden ilk 100 kişi zorlu bir elemeden geçerek 38 kişiye indirilecek. Eylül ayındaki yarı finallerde ise yarışmacı sayısı 16 kişiye düşürülecek. Ekim ayında yapılacak olan ve yarışma yerinin gizli tutulduğu Türkiye finallerinde ise 16 yarışmacı kıyasıya yarışacak. Finaller sonunda belirlenecek 2 erkek ve 2 kadın yarışmacı, Şubat – Mart 2009 aylarında Ingiltere’de gerçekleşecek olan uluslararası ön seçmelerde Türkiye’yi temsil edecek. Uluslararası seçmeler sonunda seçilecek 1 kadın ve 1 erkek yarışmacı Land Rover G4 Challenge’da Türkiye’yi temsil edecek Türk takımını oluşturucak. Bu yıl Asya’da düzenlenecek Land Rover G4 Challenge’da bir ilk daha gerçekleşiyor. Daha önceki yıllardan farklı olarak “takım değiştirme” kuralının kaldırılmasıyla birlikte Türk finalistler Türk Takımı’nı oluşturucaklar. Uluslararası finallerde Türk Takımı’nın Land Rover G4 Challenge’ı birinci bitirmesi durumunda ise Türk Kızılayı bir Land Rover G4 kazanacak.

Tags: Land Rover, Land Rover G4


Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı