Macera

Triton Macera Yarışında 4. Olduk

Daha önceki yazımda anlattığım gibi Triton Macera Yarışı 1 Mart Pazar günü güneşli ama buz gibi soğuk ve yer yer buzlu, anormal çamurlu kırıcı bir parkurda yapıldı…  Triton Organizasyon tarafından düzenlenen yarışta 15 km koşu, 30 km bisiklet, Flying fox ve sal geçişi bulunmaktaydı. Sponsorlar arasında benim de Engelleri aşmak projelerime destek veren PEKMEN‘de bulunmaktaydı. Harika ürünlerini ve yeni görünümlerini test ettik onayladık :-)

Emre Uçuyor Bisikletlerimiz Yarış Öncesi Araba Taşıyıcı

Yarışa Team Zıkkım olarak Bomba gibi başlamak istiyorduk ancak ilk noktayı toplam 7  takımda bulmakta çok zaman kaybettik. Daha sonra 2. noktadan sonra kendimize geldik.

Emre Uçuyor Emre Flying Fox'a hazırlanıyor... Ahmet Şahinöz Flying Fox Hazırlığında

2-3-4-5. noktaları çok hızlı aldıktan sonra 5 ve 6. nokta arasında Utku’ların TouaregTurk 2. takımının ormana dalması ile maalesef stratejimizi bozduk ve bugüne kadar katıldığımız tüm yarışlarda yaptıımız en inanılmaz hatayı yapıp, Kontrol noktalarını işaretlediğimiz kartımızı düşürdük… (Teşekkürler Ahmet Şahinöz, Teşekkürler… :-) )

Start Alanı

 

Daha sonra Kartı bulamayacağımızdan dolayı tek tek tüm noktaları geriye dönüp aldık. İnanılmaz zaman kaybettik. Sonra köpek çiftliğinden kaçıp doğruca 9 numaralı noktayı bulduk.  Çok aramamıza rağmen bisikletle 10.noktayı bulamadık ve 25’er puan değerindeki ip ve sal geçişini yapmaya karar verdik…

Bu geçişleri başarı ile tamamlayıp tüm noktaları haritamızın yanına bastık ve 17:59’da diskalifiye olmaya 1 dk kala geldik… Harika bir makarna partisi, üstüne ödül töreni sonra gecenin karanlığında evimize yorgun ama keyifli dönüşümüz…. Teşekkürler TRITON ORGANIZASYON

Triton Macera Yarışı Ödül Töreni

YARIŞ SONUÇLARI
http://www.tritonmacerayarislari.com/

1 MART 2009 – AYAZMA PARK – SONUÇLAR

UZUN PARKUR

TAKIM NO

TAKIM ADI

YARIŞMACI 1

YARIŞMACI 2

SÜRE

PUAN

107

KORSAN YUREK

MAHMUT YAVUZ

ERDEM

06:18:14

190

102

TEAM MUSMURTI

MUSTAFA SAVASAN

MURAT DUNDAR

06:39:23

180

106

TAMDORFIN

AYTAC OZBAKIR

CIHAN KARADAG

07:02:00

170

101

TEAM ZIKKIM

EMRE TOK

AHMET SAHINOZ

07:09:40

130

103

TEAM KAZANIR

OZGUR OZDEMIR

KEMAL OZDEMIR

06:48:10

110

104

TEAM ROADRUNNER

HARUN KENAN SUBASI

DINCER SERTKAYA

07:06:40

110

108

TEAM TOUREG TURK 1

UTKUER YASAR

FARUK KAR

08:05:00

DNF

UZUN PARKUR MİX.

105

TEAM AVANGER

AYKUT GUMUS

PERIHAN BIROL

06:43:45

180

120

TEAM DEJAVU

H. EVA BURGAC

ILKER BURGAC

04:07:18

130

123

TEAM TOUREG TURK 2

ALI RIZA BILAL

ELIF LERMI

06:56:20

110


KISAPARKUR

136

TEAM OKSIT

OZGUR CEM KURAK

BORA DEMIR

04:34:20

160

130

TEAM TRUE BLUE

SINAN CEM GUNES

BEKIRCAN SAYAR

04:14:12

150

132

TEAM CAZCI KARDESLER

BULENT TOPCUOGLU

RAGIP DEMREN

05:32:43

85

 

133

TEAM NGN-ISTANBUL

TAYFUN COTUK

GOKHAN BASARAN

04:07:16

140

131

TEAM MACERACILAR

ASLIHAN ELGIN

ABDULLAH SALIH BUDAN

03:57:12

80

135

TEAM HIZLI VE OFKELI

SERHAN KAYGISIZ

ESRA KAYGISIZ

DNF

138

SPEEDY GONZALES

MELEK SARAL

SERKAN CELIK

DNF

139

KAPLUMBAGA

SENAY CAYLAN

ESRA SERT

DNF


Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı