Ürün

Kalenji koşu ürünleri – Kalenji running products

Kalenji Koşu ürünleri ile bu yıl Fransa‘da 2 defa ziyaret etme fırsatı bulduğum Decatlon firması sayesinde tanıştım. Cannes‘da bulunan tamamen Carrefour büyüklüğünde içinde Kano’dan valize, Bisikletten , çadıra tüm yaz-kış spor ekipmanların satıldığı bir mağaza idi. Mağazada özellikle T-Shirt standında tanesi 4 Euro olan bu koşu T-Shirt’leri dikkatimi çekti ve 2 tane kısa bir tane’de 14 Euro’ya uzun kollu, içi daha pamuklu ama rahat terin kurumasını sağlayan bir sweatshirt satın almıştım.

I met Kalenji running products thanks to Decathlon company that I had a chance to visit twice this year in France. It was as big as Carrefour and there were lots of equipments from canoe, bicycles, luggage to tents in Cannes. There was running t-shirts for 4 EUR and I got two short sleeves and a long sleeve for 14 EUR which was cotton and useful for sweat absorption.

Kalenji Kısa Kollu Koşu T-Shirt   Kalenji Kısa Kollu Koşu T-Shirt   Kalenji Turuncu İnce Uzun Kollu

Aylardan Ekim idi ve güney fransadaydık. Paris‘e yaptığım ziyarette ise gene Decatlon’u buldum. neden mi çünkü hayatımda giydiğim en rahat Tshirtler bu 4 Euroluk ter tutmayan muhteşem antreman T-Shirtleri idi… Bu sefer 3 tane daha aldım.

It was October and we were in southern France. I found Decathlon again in my trip to Paris. You know why they were so important? Because they were the best and the most comfortable t-shirts I had ever had. I bought 3 more this time for 4 EUR each.

Kalenji Flask   kalenji_spor_urunleri-4   Kalenji Kırmızı Uzun Kollu

Fransaya yolunuz düşerse Decatlon’a uğrayın ve muhakkak Kalenji standını sorun. Ürünlerin detayına ise Kalenji web sitesinden ulaşabilirsiniz.

If you ever come to France, you should really see Decathlon and ask for Kalenji booth. You can reach the details in Kalenji’s web site.

Ben sadece T-Shirt değil aynı zamanda koşu sırasında çok yarar sağladığım bir dizi ekipman daha aldım. Burada kritik nokta bunların Avrupa gibi bir yerdeki fiyatlarının gerçekten inanılmaz uygun olması. Trail running belt isimli bir matara (ki az hacimlilere Flask deniyor) kemeri ve aynı zamanda acil durumlar (bayılma ve kaza gibi) sizin kişisel bilgilerinizin yazdığı küçük bantlar (kolunuza, bisiklet ya da ayakkabılarınıza takabiliyorsunuz.)… Mini flasklerin çifti 3 Euro. Kemer 5 Euro. Bantların 3 tanesi ise 1.5 Euro idi…

I didn’t only buy t-shirt but I also bought some useful equipment that I used while running. The important point here is that the prices are really really cheap here even it is an European country. A water bottle called trail running belt (and the less capacity ones are called as flask), also for emergencies (fainting or accidents) small bandages that your information is on which you can put on your arm or your bicycle or shoes. A couple of mini flasks were 3 EUR, belt was 5 EUR, 3 bandages were 1.5 EUR…

Kalenji Security Band   Kalenji Security Band   kalenji_spor_urunleri-6

Son not en son fotoğrafta göreceğiniz Bicyle lolipot diyegeçen fosforlu aparat ise uzun olda sizin yanınızdan geçen araçların uzaktan sizi farketmesi için kritik bir ürün. Bunu ise gene Decathlon’dan ama BTWin Bisiklet aksesuar firmasından almıştım.. Elzemdir. Not ediniz :-)

Last thing I wanna say; as you can see in the picture, Bicycle Lolipot is an important luminescent device for cars to notice you especially in dark. I bought this again from Decathlon but the firm of BTW. It is a must, note that down. 

Tags:Decatlon Firması, Fransa Cannes Paris

4 Yorum

4 Comments

 1. Ünal TINAZTEPE

  Mart 8, 2009 at 10:49 pm

  Kalenji ürünleri online alabileceğimiz bir site biliyor musunuz? Decathlon fransa sitesi sanırım sadece fransa içine gönderim yapıyor.

 2. emre

  Mart 9, 2009 at 9:23 pm

  Merhaba Ünal; Türkiye’de olduğunu sanmıyorum… Keşke olsa.. ama her türlü mail ile yazışırsan gönderirler kargo ile çoğu firmadan ben o şekilde alıyorum…Selamlar EMRE TOK https://www.geziyorum.net

 3. Aybars Oge Surucu

  Şubat 19, 2010 at 4:01 pm

  Yakında tüm Decathlon ürünlerini Türkiye’de bulabileceksiniz. Sırasıyla Ankara ve ıstanbul mağazaları açılıyor.

 4. erkan inanç

  Nisan 28, 2010 at 2:32 pm

  arkadaşlar Ankara Kentpark AVM de var..çok güzel bir mağazası var..kimi ürünler çok uygun kimileri de normal seviyede..gitmenizi tavsiye ederim..

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı