Ürün

Clifbar ve Pekmen – Clifbar and Pekmen

ClifBar ABD’den satın aldığım enerji barlarından biri. Babası ile beraber yaptığı bisiklet gezileri ve diğer aktiviteler sonrasında bu ürünü keşfediyor Gary ve babasına ithaf ediyor. Çevreci, sağlıklı, katkı maddesi çok az içeren bu ürünler özellikle yarış ve bisiklet binmeden önce ve sonra kullanılacak besin ögesi. Özellikle ceviz, fındık gibi doğal besinlerle yoğurulmuş olan Clif lezzetli. Bizim Türk malı PEKMEN‘den hiç bir farkı yok. Şahsen ben tüm ürünleri imkanım oldukça deniyorum. Lokal olarak PEKMEN‘i sponsorum olduğundan, ucuz oldduğundan, hafif ve küçük paketlerinden dolayı tercih ediyorum.

Clif is a chocolate bar that I bought in the States.  Let me tell you the story of this chocolate bar. A boy called Gary discovered this product when he was enjoying activities like cycling, trekking or jogging with his father.  After all these exhausting but captivating activities, they were treating themselves to a delicious snack. It is made out of natural ingredients such as walnuts and hazelnuts and contains little additives, so it is not only yummy but also echo-friendly and healthy. In that sense, such products as Clif are especially beneficial for those who join the race. And Gray dedicated this chocolate bar to his father. Luckily, we have a similar product in Turkey which is called PEKMEN. Personally, I try to taste every new brand as much as possible. However, I particularly prefer buying PEKMEN not just because it is my local sponsor but also it is sold in mini-packets that are light and quite cheap.

Clif Bar

Clif Bar ‘ın sitesinde daha detaylı ürünlerine ve tarihçesine ulaşmanız mümkün. Aşağıdaki resme tıklayınız.


For more detailed information about Clif’s history and its other products, you can visit its website or click the pictures below.

Clifbar

PEKMEN‘in sitesinden daha fazla detaya erişebileceğiniz gibi yeni haşhaşlı, fındıklı ve portakallı ürünlerini sipariş edip denemenizi öneririm. PEKMEN küçük çocukların sağlıklı gelişimi içinde çalışmaktadır. Aşağıdaki resme tıklayınız.

When you visit PEKMEN’s official website you can also find more information about its products. And I recommend you to taste the chocolate bars with orange and hazelnuts. You can order these products from PEKMEN’s website. It is just a click way. Hurry up!

Tags: Clif Bar, Pekmen, Doğal Enerji Yiyecekleri, Natural Energy Foods, Macera Yarışı, Adventure Racing


Pekmen Enerji Yiyecekleri


Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı