Macera

Triton Macera Yarışındayız

Evet sezon yaz değil ama yarışlarda alternatif ve çeşitlilik artmaya başladı. Macera yarışları hakkında çok fazla yazı yazdım ve bu yarışlara çok sık TEAM ZIKKIM olarak katıldık. Hatta en sonuncusu Kurabiye Macera Yarışında ise kürsüyü gördük ve 3. olmuştuk. 1 Mart Pazar günü mahmut Şevket Paşa Köyü noktasında Triton Macera Yarışları ilk yarışını düzenleyecek. Benim de sponsorlarımdan olan Pekmen Enerji yiyecekleri de bu yarışa sponsor oldu ve vesile olduğum içinde ayrıca mutluyum.

Koşu , Bisiklet ve İp geçişi gibi disiplinlerden oluşan bu yarış için yarış organizatörü Barış Öztürk güzel bir parkur hazırlamaya başladı bile.

Macera yarışlarına daha fazla katılım olması ve yeni arkadaşlar kazanmamız ve gençlerin takım ruhu, dayanıklılık, cesaret, sportmenlik,kaynaşmak ve  pes etmemek gibi bu güzel öğeleri kendilerine kazandırması için daha çok takımın katılmasını ve bu sporları denemesini rica ediyorum. Bisikletinizi ve ekipmanınızı yavaş yavaş tamamlayın ve bizlere katılın… Her türlü sorunuz için sitenin tepesinde bulunan iletişim formu ile benimle iletişim kurabilirsiniz… Sorularınızı her zaman cevaplamaktayım…Sevgiler…Emre

triton_macera_yarisi

Daha Önceki Macera Yarışları Yazılarım
https://www.geziyorum.net/kurabiyeyi-isirdik-3-olduk/
https://www.geziyorum.net/kurabiye-macera-yarisi-basliyor/
https://www.geziyorum.net/macera-yarislari-yararli-bilgiler/

Yarışın Sitesi
http://www.tritonmacerayarislari.com/

Yarış Hakkında Bilgi
http://www.tritonmacerayarislari.com/bilgi.html

Önerilen Malzemeler
http://www.tritonmacerayarislari.com/malzeme2.html

Yarış Alanı Haritası
http://www.tritonmacerayarislari.com/ulasim.html

Yarış Facebook ve Yahoo Grupları
http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=47463418983&ref=ts
http://groups.yahoo.com/group/macerayarisi/join

Katılım Bilgisi için
baris@tritonorganizasyon.com

Katılanların Taşıması ZORUNLU Malzemeler:

Sırt çantası,
En az 1 lt sıvı,
Yiyecek ,
Düdük,
Cep çakısı,
Orta katman kıyafet ( ince polar vb.),
Dış katman kıyafet ( yağmurluk vb.),
Kafa feneri, yedek pil
Dağ bisikleti, bisiklet kaskı, (K2 kategorisinde yok )
Cep telefonu
1-2 adet Büyük boy çöp torbası

Her takım:
Pusula,
Bisiklet tamir kiti (iç lastik, yama/şişirme seti, pompa, vb), (K2 kategorisinde yok )
Bisiklet farı / arka flaşörü(K2 kategorisinde yok )
İilk yardım seti
Acil durum battaniyesi yada bivak
Kalem.

( Dağ bisikleti, pusula vb. eksik malzemeler kiralanabilir.

İsteğe bağlı malzemeler:
Harita kılıfı,
Roamer cetveli,
Cetvel

http://www.macerayarisi.com/


Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı