Koşu

V. Riva Yol Koşusu – V. Riva Road Run

Riva‘da yapılan ve yapılacak olan koşu, yarışve triatlonlar için www.yaristakvimi.com adresini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bende bir aksilik çıkmaz ise 15 K koşusunda olacağım.

You can visit this website www.yaristakvimi.com to get detailed information on the running, races and triathlons being held in Riva. If there is not any setback in my plans, I will be joining 15 K running race.

riva_yol_kosu_2010

Yarış Takvimi tarafından 2010 için planlanan koşu yarışlarının ilki 31 Ocak Pazar günü saat 10:00 da yapılacaktır. Yılın bu ilk yarışındaki mesafe 15K dir. Yarış her zaman olduğu gibi Ali Bahadır Köyü girişindeki Mola Restaurant’ın önünden start alacaktır. Mesafe 7.5 km gidiş ve dönüş olarak toplamda 15km koşulacaktır. Parkurun 5.km sinde bulunacak su istasyonundan hem gidişte hem dönüşte yaralanılabilecektir. Yarış güzargahında oldukça az olan trafik akışı Jandarmanın da yardımıyla kontrollü olarak sağlanacaktır. Bu yarışın sonuçları açıklanırken yaş faktörlü sıralama uygulaması yapılmayacaktır.

According to the Race Calendar for 2010, the first race has been scheduled at 10:00 am on Sunday, January 31. At the first race of the year, the distance will be 15K. As always, the race will get started in front of Mola Restaurant located in the entrance of Ali Bahadır Village. A total distance including 7. 5 km departure/going and 7.5 km returning will be run 15km. Water stations on the trail will be located in 5.km, so racers will get water while going and returning. On the race route, there is already a very little traffic flow, but stil it will be controlled with the help of the Gendarmerie. While announcing the results of the race, age ranking will not be applied.

Yarış Tarihi : 31 Ocak 2010, Pazar Saat 10:00

Race Date: January 31, 2010, on Sunday at 10:00

Start Alanı : Mola Restaurant (0 216 319 4284)
(Kavacık’dan Riva’ya giderken (Acarkent’i geçtikten yaklaşık 10km sonra) ikinci Ali Bahadır tabelasından sağa dönünce 500m ilerde sağda)

Start Area: Mola Restaurant (0 216 319 4284)                                                                                                                                            When going from Kavacık to Riva (passing by Acarkent after about 10km) turn right at the second Ali Bahadır sign and it is  500m ahead on the right)

Kayıt: Kayıt yaptırmak isteyen herkesin www.yaristakvimi.com sitesinin iletişim bölümünden Ad-Soyad, Yaş, email adresi bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. ( info@yaristakvimi.com sitesine mesaj atarakta kayıt yaptırabilirsiniz.)

Registration: for those who would like to register, fill in the required information ( Name, age, email addresses) in the contact section of the site and submit.  (you can also register by sending a message to this site info@yaristakvimi.com)

Kayıt Ücreti : 10 TL (ödeme yarış sabahı yapılacak)

Registration Fee:  10 TL (the fee will be paid in the race morning)

Ödül : Genel sıralma Erkek ve Bayanlarda ilk 3’e girenlere 150TL, 100TL ve 50TL olmak üzere sembolik para ödülü ve kupa, yaş katagorilerinde ilk 3’e girenlere ise madalya verilecektir.

Awards: In the overall Men and Women categorization who enter the first 3 will get paid from 150TL, 100TL and to 50TL and get trophies. The medals will be given to those who enter the first 3 in age categorization.

Not: Yıl içerisinde bir tanesi yarı maraton olmak üzere toplam 5 koşu yarışı ve bir tanesi olimpik mesafe olan toplam 3 triatlon yarışı düzenlenmesi planlanmıştır. Tüm yarışların bilgilerini www.yaristakvimi.com sitesinden görebilirsiniz.

Note: Within a year, in total 5 running races (one of them is half marathon) and 3 triathlon races (including one Olympic distance running) have been organized and scheduled. You can see the details of all the races on www.yaristakvimi.com site.

Tags: Riva Yol Koşusu, Riva Road RunKoşu Yarışı, Running Races, Riva Triatlon, Riva Triathlon

2 0 1 0  Y u r t i ç i  Y a r ı ş  P r o g r a m ı
Ocak 31V. Riva 15K Yol Koşusu (İSTANBUL)http://www.yaristakvimi.com
Şubat 2130. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu (TRABZON) (netleşmedi)
Şubat 28‘Atatürk’le Koşalım Atatürk’e Koşalım’ Yarı Maratonu, Halk Koşusu (ALANYA)
Mart 075. Uluslararası Runtalya Maratonu (ANTALYA)http://www.oger-maraton.com
Mart 28Rivatlon (duatlon)http://www.yaristakvimi.com
Nisan 11Haliç Yarı Maratonu (İSTANBUL)http://www.halicyarimaratonu.org
Nisan 185. Bursa Osmangazi Uluslararası Yarı Maratonu (Osmangazi, BURSA)http://www.osmangazimarathon.net
Nisan 18Antalya ITU Triathlon European Cuphttp://www.triathlon.org/
Nisan 232. Uluslararası Gelibolu Barış Koşusu (Gelibolu, ÇANAKKALE)
Mayıs 16VI. Riva 10K Yol Koşusu (İSTANBUL)http://www.yaristakvimi.com
Mayıs 19Samsun Yarı Maratonu (SAMSUN)
Temmuz 11Rivatlon (olimpik triatlon)http://www.yaristakvimi.com
Ağustos 30Büyük Zafer Koşusu (KÜTAHYA)
Eylül 02Eskişehir’in Kurtuluşu Yol Yarışı (ESKİŞEHİR)
Eylül 04Sivas Kongresi Yol Koşusu (SİVAS)
Eylül 12Sakarya Zaferi Koşusu (POLATLI)
Eylül 19I. Riva Yarı Maratonu (İSTANBUL)http://www.yaristakvimi.com
Ekim 039. Gazi Koşusu 10 km  (Ataköy, İSTANBUL)
Ekim 10Rivatlon (sprint triatlon)http://www.yaristakvimi.com
Ekim 1732. Kıtalararası İstanbul Avrasya Maratonu (İSTANBUL)http://www.istanbulmarathon.org
Ekim 24Alanya ITU Triathlon Premium European Cuphttp://www.triathlon.org/
Kasım 10Atatürk’ü Anma Koşusu (ANKARA)
Kasım 21VII. Riva 10K Yol Koşusu (10K)http://www.yaristakvimi.com
Aralık 07Mevlana Yol Koşusu (KONYA)
Aralık 11Ata’dan Ana’ya Yol Koşusu (İZMİR)
Aralık 23Kubilay Yol Koşusu (İZMİR)
Aralık 27Büyük Atatürk Koşusu (ANKARA)


2 Yorum

2 Comments

 1. isa

  Şubat 2, 2010 at 7:15 pm

  organize mükkemeldi tebrik ediyorum.tişörtlerimiz ne zaman verilecek. hatta yemek bile istiyoruz.gözlemede fena değildi her defasında kısmet olursa katlacağım.çünkü ben bir ATATÜRK 30 yıllık ögretmeniyim.daha ötesi KAHRAMAN ÇORUMLUYUM.

 2. YAŞAR YERLİKAYA

  Şubat 2, 2010 at 11:05 pm

  Merhaba dostlar
  ilk kez riva koşularına katıldım.büyük keyif aldım.emeği geçen tüm
  spor severlere teşekkür ediyorum.nice koşularda tekrar birlikte olmak dileğiyle,
  maratona daha iyi hazırlanmak için bilgi ve tercübe sahiblerinden
  önerilerini benimle paylaşmaları dileğiyle hoşçakalın.05352278977

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı