Koşu

42 Adım Fotoğraf Sergisi

Gülsevim Adım Adım ekibine harika bir anı armağan etti ve işinden vaki ayırıp 42 tane farklı Adım Adım koşucusunu fotoğrafladı. Kendisi bir dil kursu için Londraya geldiğinde iki defa beraber buluştuk ve yağmurlu bir günde benimde Battersea parkta fotoğraflarımı çekti. Amacı profesyonel yaşamda çalışan , koşturan bizlerin spor ile neleri değiştirdiğini ve çevremizdeki insanlara nasıl bağış toplayark yardım ettiğimizi ve bizim hikayelerimizi anlatmak.

Gülsevim amacını bize attığı mesajda şu şekilde anlattı:


Sevgili  Adım Adım merhaba,

Bildiğiniz gibi ben 2010 başından beri sizlerleyim ve bu grubun bir parçası olmaktan çok mutluyum . Birbirinden özel insanlardan oluşan bu grubun daha fazla tanınmasını sağlamak ve dolayısıyla desteklediğimiz STK’lara daha fazla kaynak yaratmasına katkıda bulunmak adına ben bir fotoğraf projesi yapmaya karar verdim.  Sosyal sorumluluk projelerinde süreklilik ve istikrarın tıpkı maraton koşar gibi çok önemli olduğunu gördüğümden projeme 42 ADIM adını verdim:))

Ben de bu sergide yukarıdaki ve en altaki fotoğraflarım ile yer alıyorum. Fotoğraflarımın altında bulunan açıklama ise şu şekilde.

36 yaşında, evli, Microsoft İngiltere İş Ortaklıkları Müdürü.

Adım Adım ile 2005 yılında Renay sayesinde tanıştım. Bugüne kadar 4 kez koşarak 13.000 TLye yakın bağış topladım ve 6 Engelli vatandaşımıza Akülü Tekerlekli sandalye alarak hayatlarını kolaylaştırmaya çalıştım. Spor hayatımın çok önemli bir parçası.  Haftada 5 gün koşuyor ve bisiklete biniyorum. 5 Sene öncesine kadar sadece bisiklete binip ufak koşular yaparken son 5 senede 4 tam maraton, iki 80 km’lik Dağ maratonu, 58, 72 ve 120 kmlik Ultra Maratonlar bitirdim. Dünyanın en zorlu dağ maratonu Ultra Trail Mont Blanc’i bitiren ilk 7 Türk’ten biri olan takımın dört beş üyesi Adım adım koşucusu !

Çalıştığım şirket olan Microsoft’taki arkadaşlarımızın koşmasını ve bağış toplamasını sağladık. Adım Adım en az 150-200 tane farklı arkadaşımın olmasını sağladı. Çok büyük bir aileyiz. Ve bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum…

Gülsevimi Yonca Tokbaş’ın yazısında daha detaylı tanımak için:  http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspxid=12072777&yazarid=232

Sergisini Detayı

Sergi Avrasya Fuarı kapsamında 13-15 Ekim tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde sergilenecek. Serginın Spor A.Ş’nin katkıları ile açılış kokteyli yapılacak.


1 Yorum

1 Yorum

  1. CELAL SÜMER

    Ekim 12, 2011 at 9:18 pm

    NE GÜZEL OLACAK GÜLSEVİMİN SERGİSİ.BÜYÜK BİR MERAKLA BEKLİYORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı