Ürün

The North Face Base Camp Duffel Special Edition

When you are travveling for races, casual travel, expeditions or basically in any condition, you need a tough and durable bag for your journeys. Heavy rain, snow, mud and friction are the factors that might damage your loved goods inside your bag. During my journeys to many races I used normal bags where some of my stuff got wet and damaged. But then I met with  The North Face™ Base Camp Duffel Special Edition .

TNF DUFFLE BAG (3)

Especially in the UK, If you travel via airports or trains you see a lot of people use TNF Duffel bags. Thats why I tried to have one for a long time. The one I got recently is the Special Edition with shaded logo and a great sand color with black handles and stripes.

TNF DUFFLE BAG (1)

The North Face duffel bag first introduced in 1978, it has been thoughtfully refined to include premium leather accents on the haul handles, alpine cut shoulder straps and ID window.  The iconic duffel has been further elevated with anodised metal hardware and a unique textured-linen emboss. Made from a laminate ballistic nylon and strengthened with extra bartacks and double stitching, this rugged 90 litre bag is hard wearing and super resilient.

TNF DUFFLE BAG (2)

The locking D-zip flap over the main compartment has internal mesh pockets. Compression straps lock down and secure the load from shifting. The North Face™ Base Camp Duffel Special Edition in an updated expedition travel bag of choice.

I used the bag in my trips to Lake District for hiking. As it is a sot bag compressing it is not a problem there fore you can squeeze it anywhere in train, either the compartment above my head or the luggage area. The good part is you can carry the bag horizantally by using the two adjustable and very confortable straps.

TNF DUFFLE BAG (4)

 

The tag outside of it is great and I added one of my Business cards in case it gets lost :) The stiched perlon straps are great if you want to hang it to a back of a horse, motorcycle, or donkey even if you try to go to Himalayas :)

TNF DUFFLE BAG (5)It comes with a storage bag where you can hide it near by your wardrobe abd this helps protection to outer shell of the bag.

TNF DUFFLE BAG (7)

There is also a mesh area where you can store your documents or important Essentials to reach easily. The zips are süper strong and hard to break even in tough conditions. There are 3 carry handles each on the very end and also on top. These are leader and very strong. You can drag or carry with two people if it is heavy.

I am süper Happy with my bag and I would love to get my second duffel from The North Face too…

FEATURES

 • Leather accents on haul handles, shoulder straps and ID window for a refined touch
 • Metal hardware for added durability
 • All-over linen emboss on classic Base Camp material
 • Alpine-cut shoulder straps
 • D-zip opening with zipper flap
 • Rugged construction with extra bartacks and double stitching
 • Four compression straps
 • Main compartment with internal mesh pockets
 • Locking zippers

TNF DUFFLE BAG (6)

 • Fabric: 1000D phthalate-free TPE Fabric laminate, 840D Jr. ballistics nylon, leather
 • Approximative weight: size L: 1899 g
 • Volume: size L: 90 liters
 • Dimension: 71 cm X 41 cm X 41 cm
Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı