Ürün

Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set

Running gear is evolving everyday. Packs, bottles, shirts and belts. The gears are getting better and better with user comments and ideas sent to the companies. Salomon listens them and evolves products all the time. 1.5 years ago they had launched the first generation  of Salomon Advanced Skin Belt with a mesh and elastic design which hugs you and helps you to carry stuff on the go without any bouncing. This year they improved it and also launched a new and bigger one called, Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set !

Salomon Advanced Skin M belt is another product and design of Salomon Labs. They changed the design to carry more and suit the races almost up to 50-80kms where you need to carry some mandatory gear. The front part of the pack has a zipped mesh pocket on the left and another one on the right that is not zipped. Between these there are two hooks where you can squeze your small goretex or windproof jacket.

Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set (1)

Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set (5)
Behind these there are additional two pockets, both on the each side and they all have hooks for holding either hard 200ml or soft 150, 250 or even 500ml Salomon Soft Flasks. The belt locked by special Salomon clips which can be found on the chest straps of the Salomon Avanced skin packs. These can be adjusted on both sides. I find them really easy both to improve a bit they might have shorter straps or some velcro to attache them to the pack if your hip part is too thin (mine is not)

Behind there is a long zipped section. The great part is Salomon had put two zips each end. So you do not need to use only one hand when you are running. This section you can safely store the goods that you might be sorry when it falls down. But In this pack you won’t have chance to lose things. The mesh hıgs your body and it is very easy for you to carry stuff.
Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set (2)

Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set (3)

You can also have a 500ml large Soft Flask and store it at your back as on the front section of the zipped place, there is also a mesh large section where you can put a big bottle or a goretex jacket. This section is horizental and lies along from left to right hand part of the pack. (you can see the White buff sitting along the section in above mentioned picture)

The inner part does not make you wet and is breathable. zips are very Easy to open and close. I would make longer cords to catch easier but I understand that Salomon did it to cut off the wait in every bit which is clever. Thats why including the 500ml soft flask it is only 130 grams.

Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set (4)

Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set (6)

Salomon S-LAB Advanced Skin M Belt Set
Designed with athletes for long, intense races, this super light waist belt is form fitting to eliminate bouncing and twisting, but big enough to carry a layer, snacks, even extra hydration.

Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set (7)

Specifications: The Salomon S-Lab Advanced Skin M Belt Set
Charactersitics:

 • Motion fit trail
 • Sensifit (belt)
 • Twin skin belt
 • 1 back element for safety equipment and apparel
 • 1 front element with multiple secure pockets for energy and hydration
 • Bisephenol-a free
 • Blaster valve
 • Soft flask included (500ml/18oz)
 • Extralight gear carrier
 • Locking flask lace
 • Soft trims
 • Reflective

Weight: 130g /4.2
Fabrics: Elastic Power mesh, 3D mesh, fast wicking fabrics

You can get more information abıut the pack and buy it easily from Castlerberg Outoors.

Other Reviews:

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı