Koşu

2. Kez 42.2KM Maraton Koşmak

Merhaba;

 • Bu ekim ayında hayatımda ilk defa 42.2 KM’yi 5 saat 08 dakika 17 saniye’de koşarak bitirdim. 31. Avrasya maratonunu bu sene bitiren 790 kişiden biri oldum.
 • 5 saat 8dk 17 saniye boyunca 42.195 metre koştum ! Tüm bacaklarıma kramplar ve spazmlar girmesine rağmen amacıma ulaşmak için durmadım ve başardım…
 • Geçen sene ise 104 kişiden, ikinci maratonda 77 kişiden toplam 8.000 TL’den fazla bağış toplayarak tek başıma Türkiye Omurilik Felçlileri derneğine 4 tane akülü sandalye alabilmiştim.
 • SON İKİ YILDA SİZİN DESTEĞİNİZLE 216 AYRI KİŞİDEN BAĞIŞ TOPLAYARAK EN FAZLA BAĞIŞÇIYA ULAŞAN KİŞİYİM !

Şimdi ise sıra geldi 7 MART 2010 tarihinde ANTALYA ÖGER MARATONU “RUNTALYA”’da tekrar 42.2 KM’yi, tam maratonu daha iyi derece ile koşmak ve tekrar sizlerden bağış toplamak …

Omurilik Felçli arkadaşlarımı sokağa çıkarabilmek için hayatınızdan benim koşarken harcağım 5 saati değil sadece 5 dakika istiyorum.

Lütfen gönlünüzden kopan bağışlarınızı doğrudan aşağıdaki şekilde TOFD’in banka hesabına yatırınız. Açıklama kısmınızı unutmayınız.

Miktar değil. Benim için maraton koşarak bağış toplamama gönül verdiğinizi ve destek olduğunuzu bilmek yeterlidir.

Banka: Garanti Bankası  Alıcı: Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği – TOFD  Şube: Üstbostanıcı Şubesi (356)
Hesap No: 6297744  IBAN : TR91 0006 2000 3560 0006 2977 44  Açıklama: AAO, ETOK, ADINIZ SOYADINIZ

Maraton Hikayemi buradan okuyabilirsiniz… https://www.geziyorum.net/42km-195m/

Bildiğiniz gibi Hayırsever koşuları (“charity run”) düzenleyen ADIM ADIM OLUŞUMU – AAO (www.adimadim.org) ile birlikte koşuyorum, koşarken Türkiye Omurilik Felçliler Derneği adına (www.tofd.org.tr) bağış topluyorum.

Toplanan bu bağışlarla yürüyemeyen ve koşamayan insanlar için akülü tekerlekli sandalye alınıyor.

Toplanmaz demeyin

Son 2 yılda 206 AAO koşucusu, 3,872 bağışçıdan, 477,593 TL toplamıştır. Kurumlara direk olarak yapılan bu bağışlar ile,

TEGV 932 ilkokul öğrencisinin 1 yıl boyunca TEGV kaynaklarından faydalanmasını sağlanmıştır.
TOFD 194 kişiye akülü elektrikli sandalye almıştır.
TOG 8 üniversite öğrencisine (sosyal sorumluluk projelerinde çalışma şartı ile) 1 yıl sure ile burs sağlamıştır.
Bütün bunların yanısıra AAO, Yardımseverlik Koşusu ile ilgili TEB’e danışmanlık hizmeti vermiş ve bu sayede TEB koşucuları 48 genç kızımıza 1 yıllık burs sağlamışlardır.

ADIM ADIM koşucuları son 2 yılda 1,182 kişinin hayatını değiştirmiştir.

Sizlere tekrar bana olan desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum…


1 Yorum

1 Yorum

 1. Serkan Aksakal

  Mart 11, 2010 at 1:24 pm

  Emre selam,

  Var ya şu yaptığın iş o kadar özel, o kadar kutsal ki. Helal olsun. Çoközel çünkü kusura bakmasın kimse resmen göt ister 42,2 yi koşmak. Maraton değil ki konu yalnızca esas onun disiplinle yapılan hazırlığı. 6 ay hazırlandım ama yapamadım. Yaklaşık 600 km koştum, ama hastalığımdan dolayı olmadı. Oysaki kendime lifetime achievement olarak koymuştum.
  Fakat başladım yine ve çok yakında beraber yapıyor olacağız bu charity run ları…Ben bir Fenerli olarak CimCom için koşmayı düşünüyorum :=))

  Kal sağlıcakla
  Sevgi ve tebriklerimle

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı