Diğer Şehirler

Pamukkale Gezisi

Pamukkale‘yi ilk defa gördüm. Muhakkak gidilmesi gereken bir yer. Hatta Emin Hoca ile görüşüp bir haftasonu TANDEM atlayışı yapmaya gitmek istiyorum. Çünkü tepede TANDEM kulüpleri atlayış yaptırıyorlar. Pamukkale de özellikle Hierapolis antik şehri ve çıkan lahit mezarları inanılmaz. bu müze muhakkak gezilmeli. Müzer 3 bölümden oluşuyor. antik zamanda burasa sağlık merkezi ve hamam olarak kullanılmış.

Müzenin içinde eskiden hamam olan bölüm kaynar su olukları vs bulunuyor. Ama şu anda sergi salonu olrak hizmet veriyor. Muhteşem kalıntılar ve eşyalar bulunmuş mezarlarda. Takılar, ziynet eşyaları, günlük kullanılan ekipmanlar vs. Muhakkak Foto Galeriden Denizli turunun 3-4. sayfalarını geziniz.

Ayrıca 15000 kişilik antik tiyatro ise inanılmaz ihtişamlı. Çok etkilendim. Pamukalede antik su havuzlarında ise günlük girerek şifalı ve ılık sularda yüzebilirsiniz.

Hierapolis tarihi için tıklayınız : http://www.pamukkale.gov.tr/tr/content.asp?id=291
Sağlık ve Termal Turizmi için : http://www.pamukkale.gov.tr/tr/content.asp?id=282
Traverten Resimleri : http://www.pamukkale.gov.tr/tr/content.asp?id=466
Denizli Horozu :-) : http://www.pamukkale.gov.tr/tr/content.asp?id=262

Tags: Denizli Gezisi, Pamukkale Gezisi


5 Yorum

5 Comments

 1. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 1:41 am

  Engelleri aşmak etkinliklerinizden dolayı sizi kutluyorum.Çevreci ve toplumcu olan projeler hep dikkatimi çekmiştir.Sitenizide bu proje vasıtası ile tanıdım.Hem bu projeden dolayı ,hemde çevreci olan toplu ulaşım araçlarına gösterdiğiniz tercih ten ve benim yapmak isteyipte yapamadığım bisikletle gezme turlarınızdan dolayı kutluyorum. Yolunuz her daim acık olsun.Selamlarımla Emekli demiryolcu

 2. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 1:41 am

  gezmeyi bende çok seviyorum dostum ama param yok

 3. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 1:41 am

  Mutluluk bu olsa gerek

 4. ankara.net

  Temmuz 7, 2011 at 11:55 am

  Engelleri aşmak etkinliklerinizden dolayı sizi kutluyorum.Çevreci ve toplumcu olan projeler hep dikkatimi çekmiştir.Sitenizide bu proje vasıtası ile tanıdım.Hem bu projeden dolayı ,hemde çevreci olan toplu ulaşım araçlarına gösterdiğiniz tercih ten ve benim yapmak isteyipte yapamadığım bisikletle gezme turlarınızdan dolayı kutluyorum. Yolunuz her daim acık olsun.Selamlarımla Emekli demiryolcu

 5. arkadaş

  Ağustos 6, 2011 at 2:05 pm

  TEŞEKKÜRLER PAYLAŞIM İÇİN HOŞ BİR PAYLAŞIM OLMUŞ

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı