Hobi

Kodo Konseri – One Earth Tour

Kodo Konseri… 2 Saatlik unutulmaz bir deneyimdi. Bu sene Cemil Topuzlu konserleri keyifli başladı. Davulcuların ritmi, uyumu ve askeri disiplinleri olağanüstü. Mosmor olmalarına rağmen kesinlikle taviz vermedikleri senkronizasyonları büyüleyici. 15 Haziranda gittiğimiz konser dışında bir konserde bugün. Eğer Kaçırmak istemiyorsanız muhakkak Biletix’e uğrayınız….  :)

KODO Topluluğu, taiko adlı geleneksel Japon davullarını kullanarak Japon gösteri sanatlarına getirdikleri yeni yorumlarıyla dünya çapında tanınıyor. 25 kişilik KODO Topluluğu’nun nefes kesici gösterilerinde Japon davullarının titreşimi insanı büyülüyor.

Adı Japoncada hem “kalp atışı” hem de “davulun çocukları” anlamına gelen KODO’nun Japonya dışında ilk defa sahnelenecek yeni gösterisi “Ekkyo: Trans-border”, dans, vokal ve enstrümantal öğeleri aynı sahnede buluşturuyor. Geleneksel ve çağdaş, yerel ve yabancı, tanrı ve insan, kadın ve erkek arasındaki sınırları keşfetmeyi amaçlayan bu yepyeni gösterinin esin kaynağı ise Japonya’nın en eski tarih kitabında yer alan hikâyeler…

Kodo Hakkında Kodo Resimleri Kodo Videoları

kodo-japon-davul-gosterisi

16 Haziran Konseri için –> http://www.biletix.com/event.htm?id=KQK01

Kodo Topluluğu’nun One Earth Dünya Turnesi kapsamındaki “Ekkyo: Trans-border”gösterilerinin biletleri:

• Biletix Çağrı Merkezi (216) 556 98 00,
• www.biletix.com
• Biletix satış noktaları)
• İKSV merkezinden (İstiklal Cad. No:64 Beyoğlu) alınabilir.

Bilet fiyatları 90 TL (sahne önü), 60 TL, 50 TL, 40 TL, 30 TL ve 20 TL (öğrenci) olarak belirlendi. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerli.


2 Yorum

2 Comments

  1. Gürkan AKAĞAÇ

    Haziran 22, 2009 at 10:45 pm

    Gidemedikkkkk.Gidemedikkkkkk.Ahhhhhhhhhhhhhh Ahhhhhhhhh

  2. Gürkan Gergin

    Haziran 27, 2009 at 1:48 pm

    Ben de oradaydım sizin gibi. Yorumunuz gâyet tasvirkâr ve isâbetli; sonuna kadar katılıyorum size. Finalde dev davulu ‘döven’ hanım hakatten enteresan oldu:) Kodo hârika!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı