Bisiklet

Iznik – Bilecik – Söğüt Gezisi Yol Notları 2

Sabah kendime söz verdim… Bugün zorda olsa 90km’lik etabı tamamlayacağım diye. Çok yokuş olacağını gerek GPS’im gerek haritalarım yanıltmadı zaten…

Sabah Berlin Otel’den kahvaltı yapıp çıktım. İznik Bilecik yolunun sur kapısının bölümüne geldim 7:45’te.. Lefke Kapının fotosunu çektim… Daha sonra çok ama çok soğuk havada 18km uzaktaki Beşevlere gittim. Beşevlerde Kahvehaneye girdim odun sobasında ayağımı zor ısıttım. Çok soğuktu hava 1-2 derece civarıydı.

2 bardak çay içtim. Köydeki ahali ile konuştum. Dertleştim… 15 dakikada başkalarının hayatlarına girmek bile inanılmaz bir duygu. Hayatımda belki hiç görmeyeceğim Hisarcık köyü muhtarı ile tanıştım…

Sonra 4-5 km tırmandıktan sonra inanılmaz 2 iniş gerçekleştirdim. 60 km/s hıza ulaştım ama yerlerde bazen buz olduğundan emniyeti elden bırakmadım. Yol boyunca kask’ımı hiç çıkarmadım. Vezirhan’da bir çay molası verdim. Her çayımı köylüler ısmarladı diyebilirim. Ama bende gönlümden geçeni bıraktığım çok oldu 🙂

Bileciğe tam 8 km tırmandım. 1 km düzlükten sonra gene tırmanış ama daha sonra Bilecik’e indim… Çağ kebap salonuna daldım. Döner yedim. Internet Cafe’den maillerime baktım… Sonra söğüte doğru yola çıktım…(devam edecek)


3 Yorum

3 Comments

 1. Misafir

  Eylül 11, 2008 at 4:11 pm

  ne güzel bir iş yapmışsın ,aklına ,duyguna ,ayaklarına sağlık…resme baktıkça inan o sobanın yanında olmanın ne büyük keyif olacağını düşündüm.Ikizler ve bizden sevgiler umarım o soğuk yollarda yaptığın işin sıcaklığı içini ısıtır. 🙂

  Benal Ailesi

 2. Misafir

  Eylül 11, 2008 at 4:11 pm

  Dayıcım çok saol. Herkesin desteği ile geldim.. Yaz ve sonrasında umarım imkan olurda, antalya adana etabını yapmayı çok istiyorum… Ikizleri öperim…

  EMRE

 3. Misafir

  Eylül 11, 2008 at 4:11 pm

  emre hayatına kattığın böyle güzel işerin devamını dilerim .devamı gelecek gibi de görünüyor .bu arada herşey bi yana bu köy kahveleri sohbetleri ,hele bi de içinde soba varsa kahvenin çok keyifli oluyor gerçekten.Birine kazara yol sor kahvedeki herkes başlıyor yol tarif etmeye aynı anda 🙂 selamlar ,irem.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı