Türkiye Gezileri

Yazılar ve yorumlar hakkında

Herkese selamlar. Trilyede 2 gün gecirdim. Rotayı Erdek’e uzatmadan 200km civarında kesip döndüm.Asker sonrası 1 gunde 165 km yapmak maalesef mantıklı degilmis. İnsan her asamada birsey öğreniyor. Bu sporu yıllar boyu yapmak istiyorum ve oyle olması icin dizimi riske atamazdım şişliği inmesine rağmen eğimli ilk gün beni sabah 5 aksam 19 arasında 165 km zorladı.

Dolayısı ile önümüzdeki günlerde bir iki gezi daha olacak gibi geliyor. Trilye fotolarını ve yazılarını 1-2 güne ekleyeceğim. Dediğim gibi eskiden çalışırken işten sonra 1 saat kalıp hızlı birşekilde upload yapabilirken şimdi iş görüşmeleri ve tatilleri keyfini yaşamaktan yazıları eskisi gibi haırlıyamıyorum ama yetişeceğim beni takip hızınıza…

Teşekkürler beni takip ettiğiniz için taa düzceden bile yayın yapan bir dergi röportaj yapmak istiyor, yola çıkmadan hava ve yol durumu bilgileri gönderiyorsunuz. Hiç görmediğiniz biri için bunları yapmanıza minnettarım. Gerçekten bir avuç diyeceğim ama 750 kişi oldu mail listemde ve sürekli artıyor hepiniz harikasınız herkese desteğiniz için teşekkürler.

Yazılarımı fontlarını çok küçük bulan okuyucularım için yazıların fontlarını bir kademe arttırdım hala küçük ise bir kademe daha arttıracağim. Gerçekten nasıl rahat okuyacaksa okyucum en onu ayarlarım… 🙂

Dediğim gibi yolculuk bitti çok kısa bir cümle rota İstanbul (IDO FERIBOT) Yalova Çınarcık Armutlu Gemlik Mudanya Trilye Mudanya Yenikapı (IDO FERIBOT) ve evim şeklinde 200km idi ve muhteşem orman ve doğa içinde ittim geldim. Dediğim gibi 1-2 gün içinde foto ve yazılar gelecek ve hafta içi ayrıca bir önceki hafta 1 günlük Aya Nikola koyunda konaklamalı ada keyfi , İstanbuldan keyfili anlar vs daha çok şey var paylaşacağım…

Bir yetişebilsem işte..

Sevgiler

emre


4 Yorum

4 Comments

 1. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:11 am

  Emre bey, Mesajlarımıza ilgi ve yanıt almak sevindirdi bizleri.. Yazılarınızı daha kolay okuyabiliyoruz. Ama bir font daha büyütmenize hayır demeyiz.. Unutmayınız ki sizi sadece genç gözler izlemiyor. \”61 yaşındaki ablam da benim sayemde okuyor, izliyor sizi \” Sizi, yazılarınızı, fotolarınızı özledik.. E..kolay değil aylarca asker yolu bekledik.. Sabırsızlığımızı mazur görün.. :grin Sağlığınız yerinde olsun da yazılarınız geç gelsin, razıyız biz.. Saygılarımızla..S:Ö

 2. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:11 am

  emre abi öncelikle tebrikler sakat sakat bile pedal çeviriyorsun. böyle savaşçı ruhlu insanlar pek çıkmıyor. ama dizini riske etmeden birkaç gün dinlerndir gerekirse bir Dr. git. sonuçta dizinde bir problem varsa ilerki yaşamında da problem yaratır bilir sana. inşallah ilerde bir gün beraber pedal çevirmek nasip olur. iyi günler

 3. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:12 am

  Paylaşımlarınız için çok teşekkürler.

 4. xxxlaxch

  Ekim 19, 2009 at 6:13 pm

  bu sitenin amaCI NE acaba gerçekten bilmiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı