Koşu

UTMB VIDEO

Bu sene ilk defa Türk bayrağını 3 ayrı yarışta dalgalandıracağız… UTMB’ de Serkan-Sertan ve Devrim Celal, TDS’ de Caner, Bakiye, Fırat, Faruk ve Ben ve CCC’de uzun yıllar ülkemizde kalmış Rachel Fouladi…

Neler yaşayacağımızı 4 dakikalık bu inanılmaz görsellerden oluşan UTMB ekibinin hazırladığı Video’da izleyebilirsiniz… Boğazınız düğümlenecek…

Yarış hakkında detaylı bilgi http://www.geziyorum.net/utmb-2011-savoy-duku-izinde/
Geçen sene 72km süren maceramın tam raporu ve ek videolar http://www.geziyorum.net/utmb-ccc-2010/
Chamonix Şehri http://www.geziyorum.net/chamonix-gezisi/
UTMB CCC 2010 Malzeme Listesi http://www.geziyorum.net/utmb-gear-list/

The North Face® Ultra-Trail du Mont-Blanc® by UltraTrailMontBlanc


4 Yorum

4 Comments

 1. Bulent atilgan

  Mayıs 19, 2011 at 4:19 pm

  Magnifique

 2. Ekrem ALIMLI

  Mayıs 20, 2011 at 12:24 pm

  Emrecim gerçekten dediğin gibi oldu… çok etkileyici. Senin de orada olacağını bilmek çok güzel. İşimiz harita üretimi ve harita baskısı olduğu için bu yarışla ilgili belgeselde topografik haritalar ve haritaların pusula ile kullanımı çok ilgimi çekmişti. Ülkemizde de doğa sporları etkinliklerinde “riskleri en aza indirmek için” harita kullanımının yaygınlaşmasını dilerim,

  Sizlere de başarılar dilerim.

  Ekrem ALIMLI
  http://www.mapist.com.tr
  Haritalar için tek adres

 3. Hikmet Başkır

  Mayıs 21, 2011 at 2:45 pm

  Şimdiden başarılar. Güzel anılarla, bol fotoğraflarla sağlıklı bir şekilde tamamlamanız dileğiyle. Herkese tek tek bol selamlar.

 4. Hulya Sayar

  Mayıs 22, 2011 at 5:44 pm

  Videodan cok etkilendim, goruntuler tek kelime ile muhtesem. Umarim en guzel sekilde ve cok guzel anilarla tamamlarsiniz. Simdiden basarilar…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı