Bisiklet

Trilyede’yim..Yorgun ve sakat :-)

Merhaba Salı sabahı 5te baslayan yolculugumu aksam maalesef saglıksal bir problemden dolayı Trilye’de durdurmak zorunda kaldım. Aslında bugün sabah Trilyeyi gezip yola çıkmaktı amacım ama dün izledigim rota cok yokush ve daglıktı. Manzara muhtesemdi. Harika foto ve vidolar kaydettim; kask kameram ve Samsung fotoğraf makinam ile.

Trilye yani Zeytinbağının harika doğasında iraz dinleniyorum Sabah karar vereceğim karacabey bandırma erdek güzergahını yapıp yapmayacağıma…

Dün yani Salı günü sabah İçerenköy-Pendik (Yalova Feribotu) – Yalova – Çınarcık – Armutlu – Gemlik – Mudanya – Zeytinbağı (Trilye) rotasını bir günde 165 km kat etmek suretiyle bitirdim. Sol dizimde sol köşesindeki eklem ağrım özellikle son 40km’yi cehenneme çevirdi. Saolsun sağ bacakla bile tek bacak bir süre sürdüm. Flexogel ve çeşitli ağrı kesiciler ile yolu bitirdim. Yarın sabah dediğim gibi durumu kontrol edip ona göre yola devam edeceğim. Foto aktaramıyorum gelince hepsini ekleyeceğim…

Şimdilik haberler bu kadar.. Selamlar… EMRE


4 Yorum

4 Comments

 1. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:09 am

  [B]çok geçmiş olsun. inşallah önemli birşey yoktur ve seni uzun bir süre pedalsız bırakmaz. acil şifalar[/B]

 2. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:09 am

  Merhaba Emre bey, Öncelikle geçmiş olsun …. Umarım yola devam etmenizi engelleyecek bir durum yoktur.. Uzun süredir askerliğiniz bitsin de yazı ve fotoğraflarınıza kavuşalım diye bekledik..:-) Umarım en kısa zamanda yayınlarsınız.. Yalnız sizden bir ricamız var.. Yazılar o kadar küçük ki ; okumakta çok zorlanıyoruz.. Tüm sayfaların yazı karakteri çok küçük.. Yazılarınızı daha büyük, daha okunabilir hale getirmeniz mümkün değil mi…? Lütfen… Saygılarımla….S.ÖYiğit

 3. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:10 am

  Emre bey, Yazılarınız zevkle okuyouz ama ….! Geziyorum .net teki yazılar çok küçük..Çok zor okunuyor.. Iki satır okuyup beş dakika göz dinlendiriyoruz valla.. şaka değil gerçekten çok zorlanıyoruz.. Sizden ricamız yazılarınızın boyutunu büyültüp, kolay okunabilir hale getirmeniz……. Saygılar…….G.Polat

 4. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:10 am

  Merhaba Emre bey, Öncelikle geçmiş olsun. Gezi fotoğraflarınızı bekliyoruz.. Bir rica: Sitenizdeki yazılar çok küçük.. Okumakta güçlük çekiyoruz..Daha kolay okunur bir fonta dönüştürmeniz mümkün değil mi…? Saygılar….S.Ö

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı