Şehir Macerası 2010

3 Nisan akşamı,

Sen ve takım arkadaşın, Beyoğlu ve çevresinde, Dağdan inmiş Keçi’nin peşinde, İpuçları ve haritayla yön bularak, Yürüyerek, koşarak, tırmanarak, merdiven inerek-çıkarak, akbil ve jeton kullanarak, Hayal gücünü ve aklını pusula yapıp, çantana görevler doldurarak…
Bakalım ne kadarını başaracaksın?

Şehir Macerası, rogaine veya puan toplama esasına dayalı bir şehir içi hedef bulma-görev yapma yarışmasıdır. Verilen süre içinde haritada işaretli veya tarif edilen yerlerde puan kazanmak gerekir. Bazı noktalarda puan kazanmak için değişik görevler yapmanız gerekir. Detaylar ve Kurallarda açıklananlar dışında yarışma toplantısına kadar bu görevler gizli kalacaktır.

Tıkla ve detayları Öğren http://www.sehirmacerasi.com

Fotoğraf : Samet Kasen – http://sametkesen.blogspot.com/

3 Nisan 2010, Cumartesi günü yapılacak Festivalde Şehir Macerası’nın ajandası:

15:00 Yarışa merkezi açılır, yarış kitleri dağıtımı başlar

17:00 Yarış kitleri dağıtımı biter

17:15 Yarışma brifingi başlar

17:30 Harita ve soru kağıtları dağıtılır

18:00 Yarışma başlangıcı, toplu çıkış

21:00 Varış, kontrol kağıdını teslim eden eğlenceye geçer

22:00 Ödül töreni, eğlenceye devam!

22:30 Serbest program

* Saatler ve içerik değişebilir  * Yarışma Merkezi daha sonra ilan edilecektir * Yarışma merkezinde eşya/çanta bırakılmayacaktır

* Varış noktası ilan edilecektir

DÜZENLEYEN

Macera Akademisi – Race Setter, doğada ve şehirde maceralar kurgulamak üzerine uzmanlaşmış Türkiye’nin alanında lider spor organizasyon ve yönetim firmasıdır. Yüksek kalitede yarışma organizasyonları yapmak kadar, doğada ve şehirde yapılan macera yarışlarını yaygınlaştırmak için projeler üretir.  Yarışma etaplarının güvenli olması ve yarışmacıların çevre dostu yarışması öncelikli planlama kriteridir.

Serbest katılımlı sportif yarışların yanında, kapalı gruplar ve kurumsal çalışanların özelliklerine özel sportif maceralar planlamakta uzmandır.

www.maceraakademisi.com


Paylaş

“Şehir Macerası 2010” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir