Salomon Speed Cross 2 Test

Salomon Speed Cross 2 aslında ilk arazi koşusu ayakkabım idi. Ancak daha sonra çok kullanmaktan ciddi bir aşınma yaşadı. Hatta şu anda tabanı cilalı taş devri misali dümdüz; bundan dolayı şehir içi bisiklet turlarımda kullanıyorum. Ama hep Speed Cross hayranlığım devam etti. Önce domates kırmızısı, daha sonra mavi rangine tav oldum ancak bunları bulamadım.

Salomon Speed Cross was my first trail running shoe before i made it used hardly and now a days it can only be my road cycling shoe due to its slickness 🙂 I researched the web to get a tomato red or bolt blue one; how ever i have found the multi colored spring edition in www.runningwarehouse.com for 99 USD.

Taa ki www.runningwarehouse.com isimli ABD’nin en uygun fiyatlı ayakkabı satan sitesinde uygun fiyatlı bulunca kaçırmak istemedim. Aslında en önemli seçme kriterim, limitli bahar serisi renklerinden oluşması idi. Speed Cross 2 özellikle dişli alt yapısı ile iniş ve çıkışlarda muazzam bir yere tutunma sağlıyor. Çabuk temizlenebiliyor. Çok hafif 290 gram.

salomon-banner

It is very light with 290 grams and the base layer of the product has a great stability in downhill and uphill running. You can clean it easily with fresh water.

Salomon her daim arazi koşusunda en sevdiğim marka. Tutkunu olduğum ve değiştirmeyi düşünmediğim bir ayakkabı. Aşağıdaki bağlantılarda Salomon’un Lab serisi çok aradığım kışlık serisini görebilirsiniz. 2007 yılında üretildi ve çok nadir bulunan bir ayakkabı.

You can find the reviews; videos and famous limited edition Speed Cross 2 S-Lab pictures below the content.

Salomon Speed Cross 2’nin Video Test’i

İlgili Bağlantılar

Salomon Shop http://www.salomon.com/uk/product/speedcross-2.html#bas

Ransacker Test  http://www.ransacker.co.uk/running-shoes/running-shoes-and-products-reviewed/salomon-speedcross-2-trail-shoe-review/

Irunfar.com Test http://www.irunfar.com/2010/09/salomon-speedcross-2-review.html

Salomon Speed Cross 2 S-Lab  http://www.salomon-online.ru/art.php?a=313&kat=model&br=salomon&u=1

Paylaş

“Salomon Speed Cross 2 Test” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir