Ürün

Salomon Speed Cross 2 Test

Salomon Speed Cross 2 aslında ilk arazi koşusu ayakkabım idi. Ancak daha sonra çok kullanmaktan ciddi bir aşınma yaşadı. Hatta şu anda tabanı cilalı taş devri misali dümdüz; bundan dolayı şehir içi bisiklet turlarımda kullanıyorum. Ama hep Speed Cross hayranlığım devam etti. Önce domates kırmızısı, daha sonra mavi rangine tav oldum ancak bunları bulamadım.

Salomon Speed Cross was my first trail running shoe before i made it used hardly and now a days it can only be my road cycling shoe due to its slickness 🙂 I researched the web to get a tomato red or bolt blue one; how ever i have found the multi colored spring edition in www.runningwarehouse.com for 99 USD.

Taa ki www.runningwarehouse.com isimli ABD’nin en uygun fiyatlı ayakkabı satan sitesinde uygun fiyatlı bulunca kaçırmak istemedim. Aslında en önemli seçme kriterim, limitli bahar serisi renklerinden oluşması idi. Speed Cross 2 özellikle dişli alt yapısı ile iniş ve çıkışlarda muazzam bir yere tutunma sağlıyor. Çabuk temizlenebiliyor. Çok hafif 290 gram.

salomon-banner

It is very light with 290 grams and the base layer of the product has a great stability in downhill and uphill running. You can clean it easily with fresh water.

Salomon her daim arazi koşusunda en sevdiğim marka. Tutkunu olduğum ve değiştirmeyi düşünmediğim bir ayakkabı. Aşağıdaki bağlantılarda Salomon’un Lab serisi çok aradığım kışlık serisini görebilirsiniz. 2007 yılında üretildi ve çok nadir bulunan bir ayakkabı.

You can find the reviews; videos and famous limited edition Speed Cross 2 S-Lab pictures below the content.

Salomon Speed Cross 2’nin Video Test’i

İlgili Bağlantılar

Salomon Shop http://www.salomon.com/uk/product/speedcross-2.html#bas

Ransacker Test  http://www.ransacker.co.uk/running-shoes/running-shoes-and-products-reviewed/salomon-speedcross-2-trail-shoe-review/

Irunfar.com Test http://www.irunfar.com/2010/09/salomon-speedcross-2-review.html

Salomon Speed Cross 2 S-Lab  http://www.salomon-online.ru/art.php?a=313&kat=model&br=salomon&u=1

1 Yorum

1 Yorum

  1. mine

    Eylül 1, 2011 at 3:42 pm

    harika ayakkabılar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı