Salomon Relax S-Lab Test

Salomon Relax çok uzun süredir almak istediğim bir ürün olmasına ragmen, ürünün numarasını maalesef ülkemizde, avrupada ve amerika’da bulmakta zorlanıyordum. Relax Salomon’un uzun ve yorucu antremanlar öncesi ve sonrasında, çıplak ayakla giyilen, kolayca giyip çıkartılma özelliğine sahip dinlendirici ayakkabısı.

Ayrıca Relax Moc ve Travel serisi ile de kolay ve uzun seyahatlerde de giyilen modelleri var. Özellikle uzun ve kırıcı 25-30-40km’lik antreman ve yarışmalar sonrası bu ayakkabı teninize nefes alabilirlik, ve azaltılmış sürtünme sunmakta. Ayrıca kamp alanlarında, ucak ve otobüs yolculuklarında ve tatilde giymek için bire bir. Çok çeşitli renkleri ve tasarımları mevcut. Kadın ve erkek modelleri ve renkleri bulunmakta.


Giymesi ve çıkarması sandalet kadar kolay ve arkası açık terlik şeklinde modelleri de mevcut. Eskilerin bildiği espadrillerin çok teknolojik versiyonu diyebiliriz.

Ben şanslı biri olarak Chamonix’de once Lab rengi olan Sarı ve cart kırmızı olanını buldum. Ayağıma geçirdim, keyfini çıkarmaya başladım. Daha sonra Salomon’un UTMB yarış ekibinin tanıtıldığı basın toplantısına gittiğimde ise; bana Siyah ve yeşil renkte olan versiyonunu hediye ettiler. Artık 2 tane var 🙂


salomon-banner

Other Salomon Reviews /Diğer Salomon Ürün İncelemeleri

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir