Ürün

Salomon 2011 Kreasyonu – Salomon 2011 Creation

Salomon Spor ve arazi koşusu ürünleri 2011 ilkbahar ve yaz kreasyonları artık fuarlarda baş görtermeye başladı. Bu yaz özellikle artan kadın arazi koşucularının daha fazla seçeneğe sahip olduğunu belirtmek isterim. Yeni renkler, canlı tonlar ve farklı ürünlerle Salomon bu sene enteresan ürünler ile karşımıza çıkacak. Aşağıdaki ürün fotoğrafları http://lyramag.blogspot.com adresinden alınmıştır.

Salomon sport and cross country run products 2011 spring/ summer creations have begun to appear in fairs. Especially this summer, with the raising number of female runners, they have more variety of products. With new colors, vibrant tones and different products, Salomon is ready to surprise us this year. The products photos were taken from; http://lyramag.blogspot.com

Yukarıda gördüğünüz Salomon XR CrossMax özellikle taban yapısı ile hem arazi hem asfalt koşularında farklılık yaratacak bir arazi koşu ayakkabısı. Özellikle Belgrad ormanı gibi sürekli arada asfalta veya sert zemine ayak bastığınız durumlarda stabilitesini ve yol tutuş anlamında koşucusuna güven veren yapısı ile bu sene çok moda olacak. Özellikle S-Lab serisinden sonra Speed Cross Serisine ciddi bir iç rakip geliyor diyebiliriz.

As you see above, Salomon XR CrossMax  is running shoes that would make a difference with its base structure for different surfaces like pavement or solid. Especially a place like Belgrad forest where you step on both pavement and hard ground often, the shoes are stable with their features and they are reliable in terms of road handling. We can say that after S-Lab series, there will be coming a hard rival to the Speed Cross series.

Daha öncede testini gerçekleştirdiğimiz RX Moc S-Lab koşu sonrası ayakkabısının Rx-Moc S-Lab sandalet versiyonu da bu sene gelmeye hazır. Özellikle yarış sonrası ve öncesi ayaklara hava aldırıp keyifli bir şekilde gezmek ve tabn kan dolaşımını arttırmak önemli. Bu sene S-Lab Sandaletinin bunu en iyi şekilde yapacağını düşünüyorum.

salomon-banner

After RX Moc S-Lab running shoes, its sandal version is ready to come up this year. Especially before and after the race you can have a comfortable walk and also you can have a proper circulation thanks to these sandals. This year, I guess S-Lab sandals will make this happen successfully.

Koşu Etekleri içi taytlı ve son derece rahat ürünler olarak biliniyor ve son zamanlarda kadın koşucular tarafından sıkça kullanılıyor. Salomon‘un koşu eteği bu sene farklı renk ve seçeneklerde raflarda olacak.

Running skirts are so comfortable with leggings inside and lately, female runners use them a lot. Also, Salomon presents different color options for these skirts this year.

Salomon’un Exo ürünlerini de daha önce bu yazımızda tanıtmıştık. Bu sene kadınlar için ergonomisi farklı, göğüs kısmına farklı açılardan destek veren ve nefes almayı ve kabn dolaşımını farklılaştıran ürünler değişik renklerde gelecek. Erkeklerde de aşağıdaki gibi farklı renkler bulunacak.

I mentioned about Exo products of Salomon earlier. This year, for women, different products with different colors will be presented with comfortable ergonomics, as supporter of chest and with a way that makes bloodstream fully. For men, different colors will be up too as shown below.

Son olarak ise Salomon‘un uzun saçlı koşan kadınlar için düşündüğü at kuyruğu saçları raht ettiren kapşon tasarımını size göstermek isterim.

Lastly, for women runners with long hair, there are also some hoody designs that makes the pony tail comfortable.

Diğer Salomon ürün test yazıları için (For the other Salomon product test articles) :

      Tags : Salomon, Salomon XR CrossMax , Rx-Moc S-Lab, Koşu Eteği 

1 Yorum

1 Yorum

  1. oğuz.

    Kasım 30, 2010 at 7:43 pm

    iyi güzelde salamonu türkiyede satan yer bulmak çok zor

    varsa bile fiyatının 3 katına satıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı