Ürün

Salomon 2011 Kreasyonu II – Salomon 2011 Creation II

Salomon bahar ve yaz kreasyonunu daha önce bu yazımda tanıtmıştım. Ancak ürünlerin bazıları yeni yeni boy göstermeye başladı. Bu ürünler özellikle rüzgardan koruyucu ceketler, yelekler, yağmurluklar ve yepyeni T-Shirt’lerden oluşuyor. Asflat denen siyah ve koyu kum grisi karışımı pastel renkler, farklı yeşil (kivi), mavi ve klasik efsane Salomon kırmızısı yer almakta.

I have mentioned spring and summer creation of Salomon before. But some of the products began to show up lately. These products particularly consist of jackets which save from the wind, jerkins, raincoats and new T-shirts. Pastel colours such as the combination of asphalt black and dark sand grey, green (kiwi), blue and classic legendary Salomon red are dominant.

Kumaşların özellikle birden fazla renk ile karışmasının yanı sıra hafiflemesi de bu senenin önemli özelliklerinden.

Besides the mixture of fabrics with colours more than one, their lightening is also one of the important qualities of this year.

Fast Wing Hoodie II :  Çok hafif (150-200 gr) ClimaWind teknolojisi ile rüzgardan koruyan arazi koşusu ceketi. Mavi ve Kivi yeşili rengi mevcut.

Fast Wing Hoodie II : Cross running jacket which saves from wind with the ClimaWind technology. Blue and kiwi green ones are available.

Salomon XT Softshell Vest : Bir örneği bende de olan çok hafif rüzgardan koruyucu yelek. Özellikle ön bölümde ve arkada fermuarlı cepleri koşu sırasında jel ve haritanızı taşımanıza imkan veriyor.

Salomon XT Softshell Vest : The jerkin which saves from wind and is very light and I also have one. Zippered pockets in front and back enable you to carry the gel and the map during running.

Salomon XA WS Softshell Jacket : Rüzgardan ve yağmurdan koruyucu uzun kollu arazi koşu ceketi.

Salomon XA WS Softshell Jacket : Long sleeved cross running jacket which saves from wind and rain. 


salomon-banner

Salomon EXO T-Shirt: Salomon’un özellikle daha rahat nefes alınabilmesi için tasarladığı giyim ürünü. Göğüs kafesini dikleştirmesi ile daha rahat nefes alınabilir  bir yapıya kavuşturuyor. Özellikle terleme konusunda çok hafif ve nefes alabilir bir kumaş kullanılmakta.

Salomon EXO T-shirt :  The clothing product which Salomon designed for enabling trepopnea. By steepening the rib cage, it enables you to breathe more easily. A very light and sheer fabric is used considering sweating.

Salomon XR 3/4 Orta Katman Uzun Kollu: Gene en tepede belirttiğim yelek ve ceketi tamamlayan uzun kollu koşu orta katmanı. Nefes alınabilirliği yüksek. Boyun fermuarı daha öneki serilere göre daha kısa.

Salomon XR ¾ Middle Tier Long Sleeved : Long sleeved running middle tier which complements the jerkin and the jacket which I mentioned above. It is highly sheer. Its neck zip is shorter compared to the former series.

Salomon Trail T-Shirt : Gene farklı renk ve desen kombinasyonları bizi bu yaz bekliyor.

Salomon Trail T-shirt : Different colour and pattern combinations is waiting for us this summer.

Salomon Exo Short – Tight: 3/4 olan versiyonunu tüm yarışlarda kullanmaktayım. Kaslarda oluşturduğu sıkıştırma teknolojisi ile gerçekten koşularda laltik asit birikimini engelliyor ve kramp girmesini azaltıyor. Bu sefer ise kısa diz üstü serisi artık bizlerin ormanlarda eksitmesini bekliyor.

Salomon Exo Short – Tight : I use the ¾ version of it in all races. It really prevents lactic acid stock with pressing technology in muscles during running and it decreases cramps. Short and lap series are waiting for us to wear out them in forests this time.


Other Salomon Reviews /Diğer Salomon Ürün İncelemeleri ( Other Salomon Reviews )

Tags: Salomon, Fast Wing Hoodie II, Salomon Exo Short – Tight, Salomon Trail T-Shirt, Salomon XR 3/4 Orta Katman Uzun Kollu, Salomon EXO T-Shirt, Salomon XT Softshell Vest 


Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı