Koşu

8 Mart RunAntalya’dayız

Bahar aylarında karla kaplı dağlar, temiz deniz havası ve ılıman iklim koşullarında koşmak. 2009 koşu sezonuna başlamak için mükemmel fırsat…

Maraton koşusunun yanı sıra yarı maraton ve 10 Km koşularının da yer alacağı Runtalya 2009, 08 Mart 2009 tarihinde start alıyor.

http://www.oger-maraton.com/index.php

Bende www.adimadim.org ekibinin bir parçası olarak Runantalya’da kendimi geliştirmek ve 21KM’lik ilk yarı maratonumu koşup bitirmek istiyorum. Hedefim Avrasya’da Tam Maraton 42km koşmak…

117 ADIM ADIM koşucusu Avrasya Maratonu’na katıldı. 80’e yakın koşucu, yaklaşık 700 bağışçıdan 110 bin YTL’ye yakın bir bağış topladı. Böylece ADIM ADIM koşucluarı, 2008 yılı Antalya organizasyonu ile beraber 2008 yılı içerisinde Sivil Toplum Kuruluşlarına  185 bin YTL’lik oldukça önemli bir kaynak sağlamıştır.

Ben de Avrasya Maratonunda tam 1.7 Milyar bağış topladım. Neredeyse tek başıma bir akülü tekerlekli sandalyeyi bana destek veren dostlar sayesinde aldım… Bir sonraki yarışta destek vermeyi unutan, geciken ya da imkanı olmayan arkadaşlarımla beraber ufak da olsa katkımızın olacağını biliyorum… Engelleri Aşmak … Amaç Bu …


3 Yorum

3 Comments

 1. buse var

  Ocak 22, 2009 at 1:55 am

  8 Mart RunAntalya maratonunda okadar kişi eğlence hariç 100 Lira içinmi koşacak o maratonmu acaba soralım bakalım!!!!?

 2. buse var

  Ocak 22, 2009 at 2:15 am

  8 mart kadınlar için koşuyoruz diyorlar. hayır için bağış topluyolar. çok güzel de eylence içinde güzel organizesasyonda)maratonun adı var o banbaşka spor dalı).!!!!Türk atletler ödüllerine bakın onlar profösyonel( 1. Birincilik 700,00 TL
  2. İkincilik 500,00 TL
  3. Üçüncülük 300,00 TL
  4. Dördüncü 200,00 TL
  5. Besinci 100,00 TL
  BUNUN NERESİ 42 KM MARATON bu parayı verenler utanmıyormu acaba bu sporcular profösyonel yorum sporcuların kıymetini bilinlerin yorumu olsun !!gönderen sporcuları seven biri.

 3. Nazmöi Çiner

  Mart 16, 2009 at 10:14 am

  8MART ULUSLARASI RUNANTALYA YARI MARATONUNA KATILDIM.İNTERNET SİTENİZDE ADIMIN GEÇMEDİĞİNİ GÖRDÜM.SEBEBİNİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM.BİR YANLIŞLIK OLDUYSA İSMİMİN İLAVE EDİLMESİNİ SEVİNİRİM. GÖGÜS NO:1793 iyi günler dileğiyle,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı