Rivatlon Duatlonu – 2010

Rivatlon duatlonu : Yarış Takvimi tarafından 2010 için planlanan Rivatlon yarışlarının ilki 28 Mart Pazar günü saat 9:00 da yapılacaktır. Yarış, sprint duatlon mesafesinde olup 5K koşuyla başlayacak, daha sonra 20K bisiklet ve tekrar 2.5K koşu etabıyla tamamlanacaktır. Yarışın başlangıcı Ali Bahadır Köyü girişindeki Mola Restaurant’ın önüdür. Yarış güzargahında oldukça az olan trafik akışı Jandarmanın da yardımıyla kontrollü olarak sağlanacaktır.

Yarış Tarihi : 28 Mart 2010, Pazar Saat 9:00

Start Alanı : Mola Restaurant (0 216 319 4284)
(Kavacık’dan Riva’ya giderken (Acarkent’i geçtikten yaklaşık 10km sonra) ikinci Ali Bahadır tabelasından sağa dönünce 500m ilerde sağda)

KAYIT YAPTIRMAK İSTEYEN HERKESİN info@yaristakvimi.com ADRESİNE MAIL ATARAK İSİM VE YAŞINI BİLDİRMESİ GEREKMEKTEDİR.

Kayıt Ücreti : 20 TL (ödeme yarış sabahı yapılacak)

Ödül : Genel sıralama erkek ve bayanlarda ilk 3 sıra

1. Cs400 Polar Saat (Bisiklet Serisi)  2. Cs200 Polar Saat (Bisiklet veya Koşu Serisi)  3. Cs200 Polar Saat (Bisiklet veya Koşu Serisi)

Tüm yarışcılar yarış sonrası 2 hafta içinde Finspor mağazalarına giderek gögüs numaralarını gösterip Polar ürünlerinden %15 indirim alabilirler.

Ayrıca il 3’e girenlere kupa ve madalya, tüm katılımcılara ise anı madalyası verilecektir.

PARKUR

Ben de yarışa ABD’den EBAY’den aldığım eski bisikletimle yarışıp ilk defa deneme fırsatı bulacağım. 28 Mart Pazar Görüşmek üzere…

Hatırlatmalar

  • Yarış sabahı mümkünse start alanına sabah saat 8:00 civarı gelmeye çalışalım. Bu sayede kayıt işlemlerini zamanında bitirip önceden belirlendiği gibi yarışı saat 9:00 da başlatabiliriz.
  • Yarışda chip sistemi kullanılacaktır ve her etabın süresi elektronik olarak ölçülecektir. Bu ölçümlerin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için ek’teki şemayı ve web sitesindeki parkur resimlerini incelemenizi öneririz. Anlaşılmayan konuları bize sorabilirsiniz lütfen.
  • Yarışın bisiklet etabına kask takmadan katılmak mümkün değildir. Bu nedenle özellikle ilk kez duatlon yapacak arkadaşlara bunu hatırlatmak isteriz.


Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir