Macera

Rivatlon Duatlonu – 2010

Rivatlon duatlonu : Yarış Takvimi tarafından 2010 için planlanan Rivatlon yarışlarının ilki 28 Mart Pazar günü saat 9:00 da yapılacaktır. Yarış, sprint duatlon mesafesinde olup 5K koşuyla başlayacak, daha sonra 20K bisiklet ve tekrar 2.5K koşu etabıyla tamamlanacaktır. Yarışın başlangıcı Ali Bahadır Köyü girişindeki Mola Restaurant’ın önüdür. Yarış güzargahında oldukça az olan trafik akışı Jandarmanın da yardımıyla kontrollü olarak sağlanacaktır.

Yarış Tarihi : 28 Mart 2010, Pazar Saat 9:00

Start Alanı : Mola Restaurant (0 216 319 4284)
(Kavacık’dan Riva’ya giderken (Acarkent’i geçtikten yaklaşık 10km sonra) ikinci Ali Bahadır tabelasından sağa dönünce 500m ilerde sağda)

KAYIT YAPTIRMAK İSTEYEN HERKESİN info@yaristakvimi.com ADRESİNE MAIL ATARAK İSİM VE YAŞINI BİLDİRMESİ GEREKMEKTEDİR.

Kayıt Ücreti : 20 TL (ödeme yarış sabahı yapılacak)

Ödül : Genel sıralama erkek ve bayanlarda ilk 3 sıra

1. Cs400 Polar Saat (Bisiklet Serisi)  2. Cs200 Polar Saat (Bisiklet veya Koşu Serisi)  3. Cs200 Polar Saat (Bisiklet veya Koşu Serisi)

Tüm yarışcılar yarış sonrası 2 hafta içinde Finspor mağazalarına giderek gögüs numaralarını gösterip Polar ürünlerinden %15 indirim alabilirler.

Ayrıca il 3’e girenlere kupa ve madalya, tüm katılımcılara ise anı madalyası verilecektir.

PARKUR

Ben de yarışa ABD’den EBAY’den aldığım eski bisikletimle yarışıp ilk defa deneme fırsatı bulacağım. 28 Mart Pazar Görüşmek üzere…

Hatırlatmalar

  • Yarış sabahı mümkünse start alanına sabah saat 8:00 civarı gelmeye çalışalım. Bu sayede kayıt işlemlerini zamanında bitirip önceden belirlendiği gibi yarışı saat 9:00 da başlatabiliriz.
  • Yarışda chip sistemi kullanılacaktır ve her etabın süresi elektronik olarak ölçülecektir. Bu ölçümlerin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için ek’teki şemayı ve web sitesindeki parkur resimlerini incelemenizi öneririz. Anlaşılmayan konuları bize sorabilirsiniz lütfen.
  • Yarışın bisiklet etabına kask takmadan katılmak mümkün değildir. Bu nedenle özellikle ilk kez duatlon yapacak arkadaşlara bunu hatırlatmak isteriz.


Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı