Projelerime 2 yeni Destek !

Gerçekleştirdiğim ve gerçekleştirmek için çabaladığım projelerime 2 yeni destek daha geldi. 

Samsung Dijital Fotoğraf makinelerinin Türkiye Ana Distribütörü KONT BİLİŞİM projeme 6 MP’lik Samsung S600 fotoğraf makinesi vererek destek oldu. Özellikle bu ürünü seçmemde önemli etken şarj edilebilir AA tipi piller ile çalışıyor ve ben doğada ilerlerken pilimin bitmesi durumuna karşı çok büyük avantaj sağlıyor.

Bu projede çektiğim fotoğraflar sesimi duyurmak açısından ve yapacağım yeni projelerde gerçekleştireceğim sunumlar için çok önem taşımakta. Bendeniz kendilerinden en uygun ve ucuz modeli talep etmiş olsamda projelerime duydukları önemden dolayı bir üst modeli sunmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.


Diğer bir destekçim ise PEKMEN firması… Pekmen pekmez ile yapılmış ve patenti Sn. Ercan Evren ‘de bulunan çocuk gelişimi ve enerji sağlayıcı bir yiyecek/enerji bar’ı. Hırvatistan gezimize gitmeden Yeşil Bisikletten temin etmiş ve son derece memnun kalmıştık.

Özellikle bisikletçilerin enerji harcamasını karşılamak için son derece önemli bir gıda. Ercan bey; saolsun 1 yıl boyunca projelerimde ve yolculuklarımda yetecek kadar PEKMEN ürününü bana göndermeye söz verdi…

Pekmen ürünleri ile ilgili diğer yazılara ve detaylara ulaşmak için www.pekmen.com.tr


Paylaş

“Projelerime 2 yeni Destek !” üzerine bir yorum

  1. Projelerime destek şeklinde arayınca buldum burayı. Ne mutlu size ki destek bulabilmişsiniz, tabi projelerin de etkisini göz ardı etmiyorum. Kont bilişim ve Pekmen firmalarını da ilk defa burada gördüm açıkçası (ilgi alanım dışında olmasından olabilir). Demek ki bu tarz destekler işe yarıyormuş.

    Başarılarınızın devamını dilerim…

    🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir