Nathan Running Gear

Nathan Propolsion Labs koşu ve spor için değişik aksesuarlar üreten bir firma. Bu firmanın çoğu ürünü özellikle Amerika ve İngilteredeki EBay benzeri açık arttırma sitelerinde iyi takip edilecek çok uygun fiyatlara edinilebiliyor. Bügün sizlere üç farklı kullandığım ürünü tanıtacağım.

Nathan creates great running accessories.It is hard to find these in Turkey but you can order them via your friends and have great bargain prices on Ebay. I bought three products in unbelievale prices and tested for you in London, the UK.

Nathan Sprint Hand Held Water Bottle 

Nathanın ele oturan bu matarası koşarken taşıyacağınız 500-700 mililitrelik şişelerden daha küçük. Yaklaşık 300-320 ml. Elinize terletmeyen file benzeri bir kumaştan ve alt tarafından velcro bant ile ayarlanan bir bağ ile oturuyor ve koşarken elinizi nasıl tutarsanız tutun elinizden düşmüyor. Hehangibir agız ile açılan kapağı yok. Siz suyu çektikçe gelen çekmedikçe sallasanız bile su akıtmayan bir kabı var. Tek eksiği küçük bir anahtarlık gözü veya fermuarlı bir aparatı olabilirmiydi diye düşünüyorum. Özellikle yokuş yukarı tırmanılan fell yarışları ve dağ maratonlarında kesinlikle ellerinizle dizinize destek olurken kullanabileceğiniz bir ürün. Bu ürünü EBayde 5 İngiliz Pounduna alabilirsiniz. Yani yaklaşık 14 lira. Kargo hariç.


This handheld bottle is my one of the favourite gear. I use it everyday for my short 1 hour runs fill it with half in winter. It has a great support mecanism so it grabs your hand and you can adjust with a Velcro if your hands are too big or small. The strap itself is made from moisture wicking fabric so as not to irritate your hand, or allow it to get to hot and uncomfortable. This flask comes with the added feature of a Race Cap, originally designed for gel consumption, so fluids come in quick bursts to avoid interrupting breathing or affecting stride. The cap is special as you sip the water comes if you don’t even you shake your hand there is no spill of water which is great if you are doing trail running. You can follow cheap bargains on EBay to get these as i got one for 5 GBP. ı wish there was a small key pocket on front , even very small.

Nathan Sprint Hand Held Water Bottle

Nathan Strong Arm Nutrition Arm Band

Elinizde mataranız var, bel çantası almak istemiyorsunuz. Bir banka kartı, bi iki kagıt para , iki jel ve anahtarlar… marathon şortunuz ile antreman yapıyorsanız bunları nasıl taşırsınız ? Cevabı Nathan kol bandı. Bu bandı inanılmaz bir şekilde gece geç biten bir açıkarttırmayı uyanıp 1 pound yani 3 liraya aldım ve kargosununa da 2 pound ödedim. Dolayısı ile bu gibi fıratları yakalamak eğlenceli olabiliyor. Ürüne gelince reflektif, Cırt cırtlı cebi elastik, hem anahtar parahemde jel için yeterli yer var. MP3 çalarınızı da taşıyabilirsiniz. Ayrıca küçük bilgilerinizi, kan grubu ve yakınınızın ismini ve telefonunu taşıyan küçük bir kartı koyacak ID isimli kimlik gözüde olması Nathan’ın koşucuları nasıl düşündüğünün göstergesi.

If you want to carry gels, snacks, and electrolyte pills just as you would a music player, this is for you. Ideal for races with water stops. It has expandable pocket carries variable sized objects, have reflective piping, velcro closure fits securely and comfortably and expanding pocket for wrappers or ID. I bought this on eBay with an incredible late night offer as 1 Pound … Very comfortable and simple running equipment that is combining with my hand bottle.


Nathan LED Ankle Band

Gece  koşuları Londrada gerçekten çok yapılan bir spor. Hatta bazı koşu kulüpleri topluca beraber geceleri koşuyorlar. Karşıdan karşıya geçerken, trafikte, bisikletle işe giderken kullanabileceğiniz bu ürün özel plastiği ve reflektörü ile bileğinize ya da çantanıza takabileceğiniz bir reflektör. İç tarafı çok yumuşak bir kumaştan ve bileğinizi rahatsız etmiyor. Fermuarlı gözüne pra ve anahtar koyabiliyorsunuz. Düğmesine basında sabit kırmızı ışık ya da ikinci kere basarsanız ise flaşör şeklinde yanıyor ve 1 mil mesafeden görüntülebiliyor. Londrada bisikletle seyahat edenlerin ön ve arka ışıklarının gece olması zorunlu yoksa polisten ceza yeme olasılığınız çok yüksek. Gene bu ürünü de 1.3 pound gibi çok ucuz bir fiyata EBayde yakalayabilirsiniz.

Nathan L.E.D Arm and Ankle Runner The L.E.D Wrist Runner combines brilliant light transmitting LED`s with flexible hot-melt adhesive thermoplastics. This innovative light transmission process provides an array of brilliantly coloured illuminated polymer lenses. One mile visibility lightweight fabric provides excellent feel and durability. Illumination can last 200 hours. Terry cloth backing for comfort. It has Velcro closing strap. Very good for cyling, commuting, people needing night safety, night city running in a very crowded traffic like London. Easily attaches to wrist, ankle, or strap of pack and has a zipped part where you can store keys, money and for small essentials. The Illumination can last 150 hours and the batteries are replaceable.

 

Nathn Running Gear


 

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir