Meltem Yaşar

Meltem ile Turkcell’de beraber 2 sene çalışma fırsatı buldum. Ben o zamanlar blog yazmaya yeni başlıyordum ve o bizim finans, bütçe konularında bireysel pazarlamanın en önemli çalışanlarından idi. Bir gün ben gidiyorum dedi. Üzüldük. Ama Ugandaya gidiyorum hayatımı değiştireceğim dediğinde ise o zamanlar çok enteresan gelen şey şimdi belki de herkesin istediği gibi hayallerini gerçekleştirmenin en güzel yolu idi.

Meltem iki haftalığına Türkiyeye geldi ve harika bir fotoğraf sergisi açtı. Uzakta olduğumdan kaçırdım ama bir gün Uganda, Tanzanya ve Kenya üçgenini yaparsak ilk arayacağım kişi.

Lütfen benim için İstanbulda iseniz sergisini gezin tanışın… Muhteşem biri ile tanışmanın ayrıcalığına varın. Gözlerindeki enerji sizlere de bulaşşsın…

29 Eylul – 8 Ekim 2011 arasi Taksim Beyoglu’ndaki Yapı Kredi Sanat Merkezi’nin karşısındaki Anzavur Pasajının 1. katında Aznavur Sanat’ta… 10 gün boyunca her gün 10:30-23:00 arası açık…

Fotoğraflarından örnekler: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150297515465325.381116.586645324

Bana gönderdiği bu harika fotoğraf için ise çok teşekkür ediyorum…


Paylaş

“Meltem Yaşar” üzerine bir yorum

  1. Meltem Yaşar’ ı Habertürk TV.de Oylum hn.la yaptığı söyleşide izledim,gerçekten çok ilginç bir okadar da esprili safari izlenimleri ve ora yaşantısını anlattı.Fırsat bulubalirsem sergiyi ziyaret edip tanışmak da isterim.
    Sevgiler..
    Baban..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir