Mamut Bisiklet Römorku – Mamut Bicycle Trailer

Mamut Bisiklet römorku projesi İzmirli Taşocak firması sahibi üniversite arkadaşım Hakan Taşocak ile sohbeti ile başladı. Yurtdışında sürekli kullanılan çok amaçlı bisiklet römorklarının Hakan’ın kapasitesi, kalitesi ve deneyimi yıllardır onaylanmış firması tarafından kolaylıkla üretileceğini düşündüğümden, beraber oturup nasıl birşey yapabiliriz konuşmaya başladık. Ve herşey böyle başladı..

Mamut bicycle trailer project started in a conversation with my friend Hakan Tasocak from university who is now owner of the Tasocak Company. Since I had a trust on Hakan’s capacity, job quality and experience for years and I knew that their company could easily produce those trailers that are always used abroad. Everything started then.

Çok detayı çizimler, özel kaynaklama ve el işçiliği ile dünyanın en sağlam ve en iyi bisiklet römorkunu üretmeye başlayan Taşocak makina bu seneki Motorsiklet ve Bisiklet fuarında inanılmaz ilgi ile karşılandı.

Tasocak Machine, which started to produce the best bicycle trailer with very detailed drawings, very special welding and hand work, had a wide attention in Motorcycle and Bicycle fair this year.


4 değişik tipte, hem uzun yol bisikletçiliği, hem şehir içi, hem kargo, esnafın taşıması için kullanabileceği römorklar üretildi hem de reklam ve tanıtım amaçlı kiralanıp, kullanılabilecek ürünler tasarlandı. Su geçirmez ve kolayca çıkabilir çantaları da ürünle beraber gelmektedir. Hem 26-28 jant için uyumludur. Kendi milini bir kere taktıktan sonra sürekli bisikletinize takıp çıkarabilirsiniz. Fazladan alacağınız mil ile başka bisikletlerinizde de kullanabilirsiniz.

They produced 4 different types of the trailers; for long distance rides, both inner city and shipping rides and for locals to carry with them easily. They are water proof and easily removable and they come with a special bag and they are also compatible with 26-28 wheel rims. Once you put its pin in, you can always put it on or off. With an extra pin, you can also use it for other bicycles.

Şu anda hem bayilik almak hem de ürün satmak için Taşocak Makina ile temaa geçebilir ve özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

You can contact Tasocak Machine for both selling products and acquiring a franchise, also you can benefit from special sale prices.

Web Sitesinden de satın alınabilmektedir. http://mamuttrailers.com/

You can also buy online. http://mamuttrailers.com/

Ürün Özellikleri (Tıklayarak büyük halini görebilirsiniz)

Product Features (You can enlarge by clicking)

Tags: Mamut Bisiklet Römorku, Taşocak Makina

Paylaş

“Mamut Bisiklet Römorku – Mamut Bicycle Trailer” üzerine 6 yorum

 1. Benzelerine ülkemizde bulunmadığı ve fahiş fiyatları nedeni ile sadece bakmakla yetindiğimiz bisiklet römorklarının, ülkemiz mühendisliği ve işçiliği sayesinde uygun fiyat ile burada üretiliyor olması hepimize gurur kaynağı olmalı.

  2011 avrupa turumuzda bizde mammut trailers kullanacağız.

  Gideceğimiz tarihe yetişirse bebek taşıma römorkumuzda mammut marka olacak.

 2. Öncelikle tebrik ederim..böyle bir imalatın Türkiye’de hele İzmir’de yapıldığını duymak beni çok mutlu etti
  Benim sorum yada isteğim biraz farklı şöyle ki; denize 200 mt. mesafede oturuyorum ve 3 mt boyunda 45 kg.ağırlığında şişme bir botum var 20kg da motoru var fakat mesafe kısada olsa yine taşıma problemi oluyor ve araba,çekici vs işin içine girdimi 200 mt ile 200 km fark etmiyor,düşündümde acaba bisikletle çekemez miyim?yada 100 cc lik motorsikletimle? Makine mühendisi arkadaşım mümkün dedi..aydınlatırsanız çok sevinirim saygılar..Altan SEVİNÇLİ

 3. mamut marka bisiklet römorkunun travel ve cargo modelının fıyatını nerden ögrenebilirim.tesşekkürler.

 4. Ben yaklaşık 2 yıldır Ankara’da Mamut Treyler Adventurer kullanıyorum.Şehir içinde, iş için malzeme taşıyorum ve de toplu alışveriş yaptığımda, aldığım gıda maddelerini treylerle taşıyorum. İlk aldığımda tereddütlerim vardı, fakat ilk kullandığımda anladım ki, çok kullanışlı, sanki arkada yokmuş gibi hissediyorsunuz. Dönüşlerde çok rahat, hiçbir şeyi engellemiyor. Kaldırım inip çıkıyorum, kasislerden yavaşlamadan geçiyorum. Sağlamlıkla ilgili birkaç sorun dışında neredeyse mükemmel. Bir keresinde Hakan Taşocak’la da telefonda konuştum, benimle ilgilendi. Bir gün İzmir’e uğradığımda tecrübelerimi kendisiyle paylaşmak isterim. Çünkü bayağı bir km. boyunca test ettim treyleri 🙂

 5. Telefon numaranızı bulamadım hakan bey. İletişim kurabilirsek sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir