Londra Öncesi Son Koşu – The Last Run Before London

Evet buruk bir gün bugün… Tüm yakın dostlarla beraber bir veda koşusu yaptık bugün. Hem Caner’e bizlere Geyik Koşuları ile arazi koşularını birleştirdiği için teşekkür mahiyetinde parkuru temizlemesine yardım ettik. Hem de bol çamurlu, eğlenceli ve sohbetli bir koşu gerçekleştirdik. Koşunun başında ufak bir aksilik sonucu Yavuz ayağını burktu ama kendisine çok geçmiş olsun diliyorum.

Yes, this is a sad day… We had a valediction with my friends today. We helped Caner to clean the racetrack as a thanks for combining the Geyik runs and site conditions. Also we had a run full with muds, chatting and fun. With some bad luck at the beginning of the run, Yavuz twisted his ankle and I wish him a speedy recovery!

Ormanlara sizleri sabah sabah erkenden götürdüm… Kafanıı malzemelerle, hayallarle, yarışlarla şişirdim… Caner, Alper, Erkal, Zeki, Renay, Ulaş , Fırat, Ufuk, Muna, Yasemin, Gökben, Hürol, Orkun, Cem, Hakan, Yavuz, Tanyar ve daha nice ismini saymadığım arkadaşlarım. İyi ki varsınız…

 

I took you to the forests too early in the mornings… I gave you lots of headaches with dreams, races and equipments… Caner, Alper, Erkal, Zeki, Renay, Ulaş , Fırat, Ufuk, Muna, Yasemin, Gökben, Hürol, Orkun, Cem, Hakan, Yavuz, Tanyar and the other many friends… So glad that I have you!

 

Elimden geldiği kadar arazi koşusu ve trail running’i Adım Adımcı dostlara sevdirmeye çalıştım. Şimdi o kadar mutluyum ki, gidiyorum uzun bir süre yanınızda olmayacağım ama sizler her cuma, her cumartesi uzun koşularınızda belki benim kulaklarımı çınlatacaksınız ve ben duyacağım. Londra’da  veya Reading’de sabah bir parkta.

I tried to make Adım Adım friends love the trail and cross country running as far as I can. Now I’m so happy that even if I’m not with you guys, I will feel my ears burning in London or Reading during your runnings every Friday and Saturday. 

Lütfen koşularınıza devam edin… Tembellik yapmayın. Havalar ısınıyor. Cuma sabahları 6’da başlayın. 2-3 saat koşun, zıplayın, atlayın, malzemeleri konuşun.. Stresinizi toprağa basarak atın…Beni unutmayın…

 

Please keep running… Don’t get lazy… The weather is getting warmer. Start at 6 at Fridays. Run for 2-3 hours, jump and talk about the equipments. Get rid of your stress by stepping on the land… Don’t forget me…

 Tags : Londra 


Paylaş

“Londra Öncesi Son Koşu – The Last Run Before London” üzerine 4 yorum

  1. Emrecim, bize kattıklarını elbette unutamayız, unutamam. Malzemeler üzerine sohbetimiz,yarışlar, ultralar, Kilian ve yaptıkları, Salomon ve türei potinler derken koşular ne kadar da çabuk biterdi. Biliyorum İng.de de bu desteğinle koşacak, spora başlayacak çok kişi olacak dostum. Mesafeler hiç önemli değil, önemli olan yüreklerin aynı uğurda çarpıyor olması. tekrar hep beraber koşacağımız günler umuduyla. Güle güle gidin güle güle gelin dostum. Kal sağlıcakla. AD.

  2. Sevgili Partner, yolun açık olsun. Patika koşuları burada devam edecek ve haberleşeceğiz! Bu sabah parkur toplamaya el ve omuz atan herkese de ayrıca teşekkürler…

  3. Sevgili Emre;
    İyi yolculuklar bir gün tanışmak ve doğada koşmak dileği ile…Afyondan Selam ACAK.

  4. emre bu ne hız, hemen yüklemişsin net’e! her şey için teşekkürler, dask’ta görüşürüz 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir