Koşu

Londra Öncesi Son Koşu – The Last Run Before London

Evet buruk bir gün bugün… Tüm yakın dostlarla beraber bir veda koşusu yaptık bugün. Hem Caner’e bizlere Geyik Koşuları ile arazi koşularını birleştirdiği için teşekkür mahiyetinde parkuru temizlemesine yardım ettik. Hem de bol çamurlu, eğlenceli ve sohbetli bir koşu gerçekleştirdik. Koşunun başında ufak bir aksilik sonucu Yavuz ayağını burktu ama kendisine çok geçmiş olsun diliyorum.

Yes, this is a sad day… We had a valediction with my friends today. We helped Caner to clean the racetrack as a thanks for combining the Geyik runs and site conditions. Also we had a run full with muds, chatting and fun. With some bad luck at the beginning of the run, Yavuz twisted his ankle and I wish him a speedy recovery!

Ormanlara sizleri sabah sabah erkenden götürdüm… Kafanıı malzemelerle, hayallarle, yarışlarla şişirdim… Caner, Alper, Erkal, Zeki, Renay, Ulaş , Fırat, Ufuk, Muna, Yasemin, Gökben, Hürol, Orkun, Cem, Hakan, Yavuz, Tanyar ve daha nice ismini saymadığım arkadaşlarım. İyi ki varsınız…

 

I took you to the forests too early in the mornings… I gave you lots of headaches with dreams, races and equipments… Caner, Alper, Erkal, Zeki, Renay, Ulaş , Fırat, Ufuk, Muna, Yasemin, Gökben, Hürol, Orkun, Cem, Hakan, Yavuz, Tanyar and the other many friends… So glad that I have you!

 

Elimden geldiği kadar arazi koşusu ve trail running’i Adım Adımcı dostlara sevdirmeye çalıştım. Şimdi o kadar mutluyum ki, gidiyorum uzun bir süre yanınızda olmayacağım ama sizler her cuma, her cumartesi uzun koşularınızda belki benim kulaklarımı çınlatacaksınız ve ben duyacağım. Londra’da  veya Reading’de sabah bir parkta.

I tried to make Adım Adım friends love the trail and cross country running as far as I can. Now I’m so happy that even if I’m not with you guys, I will feel my ears burning in London or Reading during your runnings every Friday and Saturday. 

Lütfen koşularınıza devam edin… Tembellik yapmayın. Havalar ısınıyor. Cuma sabahları 6’da başlayın. 2-3 saat koşun, zıplayın, atlayın, malzemeleri konuşun.. Stresinizi toprağa basarak atın…Beni unutmayın…

 

Please keep running… Don’t get lazy… The weather is getting warmer. Start at 6 at Fridays. Run for 2-3 hours, jump and talk about the equipments. Get rid of your stress by stepping on the land… Don’t forget me…

 Tags : Londra 


4 Yorum

4 Comments

 1. ALPER DALKILIÇ

  Mart 25, 2011 at 5:39 pm

  Emrecim, bize kattıklarını elbette unutamayız, unutamam. Malzemeler üzerine sohbetimiz,yarışlar, ultralar, Kilian ve yaptıkları, Salomon ve türei potinler derken koşular ne kadar da çabuk biterdi. Biliyorum İng.de de bu desteğinle koşacak, spora başlayacak çok kişi olacak dostum. Mesafeler hiç önemli değil, önemli olan yüreklerin aynı uğurda çarpıyor olması. tekrar hep beraber koşacağımız günler umuduyla. Güle güle gidin güle güle gelin dostum. Kal sağlıcakla. AD.

 2. Caner Odabaşoğlu

  Mart 25, 2011 at 7:25 pm

  Sevgili Partner, yolun açık olsun. Patika koşuları burada devam edecek ve haberleşeceğiz! Bu sabah parkur toplamaya el ve omuz atan herkese de ayrıca teşekkürler…

 3. Ali Cem

  Mart 26, 2011 at 12:40 am

  Sevgili Emre;
  İyi yolculuklar bir gün tanışmak ve doğada koşmak dileği ile…Afyondan Selam ACAK.

 4. erkal

  Mart 26, 2011 at 12:48 am

  emre bu ne hız, hemen yüklemişsin net’e! her şey için teşekkürler, dask’ta görüşürüz 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı