Karadağ Montenegro – Przno

Przno geçen yazımızda bahsettiğimiz gibi Karadağ‘ın Budva bölgesinin sahil kesimlerinden biri. Budva‘dan 6 km uzaklıkta gerçekten çok güzel bir koy. Kayalıklarla sarmalanmış, kumsalı güzel, çevresi 2 tane büyük otel, evler ve restoranlar ile çevrelenmiş. Ancak beş – altı restoran ve bar kesinlikle rahatsız edici boyutta değil.

Przno beach stretches from cape Kamenovo to cape Milocer . It is a sandy beach, 260m long. Above the beach is situated a typical Mediterranean village with the same In the vicinity of this beach is situated a newly renovated hotel Maestral and various bars. The sunset watching from this beach is something you shouldn’t miss!

Sahilin bir kısmı oradaki otele ait ve kişi başı haftasonu 15 euro giriş ücreti ile girebilirsiiz. Restoranların önü ise açık ancak plaj havlusu üzerinde yatabilirsiniz.

There is a part of the hotel’s own beach and 15 euro per person entry fee and girebilirsiiz weekend. But to sleep in the open in front of the restaurants on the beach towel.

Sahilde dalış, jetski gibi su sporlarına müsait. Cafe ve barlarda içeceklerin fiyatları ucuz. Etrafınızda gene şampanya ve havyar ile gösteriş yapmaya çalışan zengin rus gençleri görmeniz mümkün.

On the beach, diving, water sports like jet skiing available. Cafe and bar drinks prices are cheap. Still running around to show off with champagne and caviar, a rich Russian young people are able to view.

Akşam yemeği içinde aynı lokasyonda Langust isimli restoran’a yer ayırtıyoruz. Yazın Karadağ kalabalık, her yere rezervasyon yaptırmanızı öneririm. Yemekte tavuk şiş (Karadağ‘da çok iyi yapıyorlar), Roka Salatası (Karadağ‘da Roka muhteşem) ve deniz ürünleri alıyoruz. Niksic oranın birası denemenizi tavsiye ederim.

Langust is the one of the 5 restaurants in Przno beach; the view and ambience of all restaurants is all the same. Langust’s portions and quality is high. The service is great. The prices are cheap. We had Sea food and Chicken during our dinner with some drinks.

Langust Restoran

http://montebooking.com/en/restaurants-where-to-eat/48-konoba-langust/

Tags : Karadağ MontenegroKaradağ, Przno, Budva

Paylaş

“Karadağ Montenegro – Przno” üzerine bir yorum

  1. Seni takip etmekte zorlanıyorum artık 🙂 Sen daha önce Montenegro’ya bir kere daha gitmiştin sanki. Yoksa sadece Sırbistan mıydı o? 🙂
    Fotoğraflarda baya ince görünüyorsun, maraton kurutmuş seni 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir