Kalenji koşu ürünleri – Kalenji running products

Kalenji Koşu ürünleri ile bu yıl Fransa‘da 2 defa ziyaret etme fırsatı bulduğum Decatlon firması sayesinde tanıştım. Cannes‘da bulunan tamamen Carrefour büyüklüğünde içinde Kano’dan valize, Bisikletten , çadıra tüm yaz-kış spor ekipmanların satıldığı bir mağaza idi. Mağazada özellikle T-Shirt standında tanesi 4 Euro olan bu koşu T-Shirt’leri dikkatimi çekti ve 2 tane kısa bir tane’de 14 Euro’ya uzun kollu, içi daha pamuklu ama rahat terin kurumasını sağlayan bir sweatshirt satın almıştım.

I met Kalenji running products thanks to Decathlon company that I had a chance to visit twice this year in France. It was as big as Carrefour and there were lots of equipments from canoe, bicycles, luggage to tents in Cannes. There was running t-shirts for 4 EUR and I got two short sleeves and a long sleeve for 14 EUR which was cotton and useful for sweat absorption.

Kalenji Kısa Kollu Koşu T-Shirt   Kalenji Kısa Kollu Koşu T-Shirt   Kalenji Turuncu İnce Uzun Kollu

Aylardan Ekim idi ve güney fransadaydık. Paris‘e yaptığım ziyarette ise gene Decatlon’u buldum. neden mi çünkü hayatımda giydiğim en rahat Tshirtler bu 4 Euroluk ter tutmayan muhteşem antreman T-Shirtleri idi… Bu sefer 3 tane daha aldım.

It was October and we were in southern France. I found Decathlon again in my trip to Paris. You know why they were so important? Because they were the best and the most comfortable t-shirts I had ever had. I bought 3 more this time for 4 EUR each.

Kalenji Flask   kalenji_spor_urunleri-4   Kalenji Kırmızı Uzun Kollu

Fransaya yolunuz düşerse Decatlon’a uğrayın ve muhakkak Kalenji standını sorun. Ürünlerin detayına ise Kalenji web sitesinden ulaşabilirsiniz.

If you ever come to France, you should really see Decathlon and ask for Kalenji booth. You can reach the details in Kalenji’s web site.

Ben sadece T-Shirt değil aynı zamanda koşu sırasında çok yarar sağladığım bir dizi ekipman daha aldım. Burada kritik nokta bunların Avrupa gibi bir yerdeki fiyatlarının gerçekten inanılmaz uygun olması. Trail running belt isimli bir matara (ki az hacimlilere Flask deniyor) kemeri ve aynı zamanda acil durumlar (bayılma ve kaza gibi) sizin kişisel bilgilerinizin yazdığı küçük bantlar (kolunuza, bisiklet ya da ayakkabılarınıza takabiliyorsunuz.)… Mini flasklerin çifti 3 Euro. Kemer 5 Euro. Bantların 3 tanesi ise 1.5 Euro idi…

I didn’t only buy t-shirt but I also bought some useful equipment that I used while running. The important point here is that the prices are really really cheap here even it is an European country. A water bottle called trail running belt (and the less capacity ones are called as flask), also for emergencies (fainting or accidents) small bandages that your information is on which you can put on your arm or your bicycle or shoes. A couple of mini flasks were 3 EUR, belt was 5 EUR, 3 bandages were 1.5 EUR…

Kalenji Security Band   Kalenji Security Band   kalenji_spor_urunleri-6

Son not en son fotoğrafta göreceğiniz Bicyle lolipot diyegeçen fosforlu aparat ise uzun olda sizin yanınızdan geçen araçların uzaktan sizi farketmesi için kritik bir ürün. Bunu ise gene Decathlon’dan ama BTWin Bisiklet aksesuar firmasından almıştım.. Elzemdir. Not ediniz 🙂

Last thing I wanna say; as you can see in the picture, Bicycle Lolipot is an important luminescent device for cars to notice you especially in dark. I bought this again from Decathlon but the firm of BTW. It is a must, note that down. 

Tags:Decatlon Firması, Fransa Cannes Paris

Paylaş

“Kalenji koşu ürünleri – Kalenji running products” üzerine 4 yorum

  1. Kalenji ürünleri online alabileceğimiz bir site biliyor musunuz? Decathlon fransa sitesi sanırım sadece fransa içine gönderim yapıyor.

  2. arkadaşlar Ankara Kentpark AVM de var..çok güzel bir mağazası var..kimi ürünler çok uygun kimileri de normal seviyede..gitmenizi tavsiye ederim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir