Diğer Şehirler

Iskenderundan Merhaba

Selam herkese..Askerde 74 gün bitti. 85 kaldi. Çok sıcak.Çok kolay olmayan bir askerlk yapıyorum. Yerim iyi ama her açıdan herşeyden mahrum olmak zor. Bugün çarşı günüm ve internete erişip buaralara birşeyler yazmak istedim. Fotoğraf vs yasak olduğundan ekleyemiyorum ama bitince buradanda iyi bir foto arşivi karşınızda olucak.

Ufak tefek sağlık sorunları ve yorgunluk dışında başka problem yok. Bayağı kilo verdim. En büyük yaptığım gezi çarşıya inmek yada araç muhafızı olarak çelik yelekve miğferle servis aracında ön sağda oturmak.

Askerlik dışında sizlerden gelen destek mesajlari için teşekkürler… Bende dönünce projelere ve gezilere devam etmek ve iş hayatıma devam etmek için (gezileri nasıl yaparız sonra) sabırsızlanıyorum…

Site bir ara çöktü kalktı. Ama büyük ihtimalle www.iqsir.com ve Ali & Ogün’ün sayesinde yeni bir site için kafamda projeler var. Burada geldiğim günden beri günlük tuttum ve buda büyük ihtimalle hayata geçicek. Oda askerlikle iligli bir proje olarak. Ayrıca aklımda gene web ile ilgili harika projeler var.

Bisikletle Kasım ayında bir balkan turu olucak. Az kaldı. Sizlerle kısa sürede buluşmak dileğiyle..

Sevgiler

EMRE TOK7 Yorum

7 Comments

 1. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 1:59 am

  Kasım ayında Balkan bölgesinde meterolojik olarak sorunlar yaşayabilirsin, yine de tercih senin. Ismail Demiray Edirne

 2. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 1:59 am

  bende yeni turizimi kazandım emre senin 85 kaldı ben 5sene ordayım

 3. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 1:59 am

  Sevgili emrecim Nasilsin. Sonundas senden haber alabildik.Basyagi meraklandik. Kerimlerde senden bir ara haber alamamislar. Aldigim tek haber askerde her ise atladigin ve ben yaparim dedigin. Olm askerde boyle ya pil mazzzzzz. Anlatmadik mi biz sana. Ama huyun bu. Ne yapalim. Iyi super anilarla donecegini hepimiz biliyoruz. Seni cok ozledik Dr. Ziyarete gelemiyorum cok ozur dilerim. Gumushane de bir macera yarisi yapiyoruz hep onunla kosturuyorum bu ara. Melda nin da seami var. Bana telefonun u ma\’l at da arayayim. alirizabilal@gmail.com Sevgiler AliRiza

 4. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:00 am

  Emre bey dönmediniz mi askerden, iskenderun fotograflarını çok merak ediyorum, iskenderun nasıl bir yer ?

 5. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:00 am

  sevgili emre, bir tesaduf eseri kendimi tekrar burada buldum.Eski bir dostun websitesinin canliligini gormek beni ayrica tekrar mutlu etti.Yolun Sakarya tarafina duser ise mutlaka bekliyorum. Saygılarımla Bulent Guvenel

 6. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:00 am

  Emre arkadaş sen vatanı bekle biz ihtiyar bisikletliler olarak senin yerine de geziyoruz. Edirne, tezkere alınca bekliyorum.

 7. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 2:01 am

  ya iskenderun alanya arası mesafe ne kadar bilen var mı??

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı