Giyim Sponsorum TRITEK

Evet gerçekten duyarlılık ve Kişisel sponsorluğun öneminin bir kere daha vurgulandığına o kadar sevinçliyim ki…

Türkiye’nin en özel outdoor giysilerini yıllardır üreten TRITEK firması “Engelleri Aşmak” Projemin de referansı ile gelecekte yapacağım “Engelleri Aşmak” Projelerine destek amacı ile giyim sponsorum olarak özel üretilmiş TRITEK MONT, OUTDOOR PANTALONU ve GÖMLEK ile giyim sponsorum oldu.

Çok Teşekkürler TRITEK !   www.tritek.com.tr

TRITEK firması hakkında detaylı bilgi için “devamını okuyunuz”.

TRITEK® 1980 yılından günümüze özel amaçlı giysiler üretir. Bu giysilerin kullanıcıları başta doğa severler, fotoğrafçılar, kamp hayatını ve sık seyahat etmeyi yaşam biçimi olarak benimseyenler, kaşifler,arkoologlar,balık ve kara avı meraklıları, doğada zor şartlarda yaşayan yada görev yapanlardır.Bu giysilerde aranan bazı özellikler vardır; bunlar kumaşın sağlamlığı,fonksiyonellik,kolay temizlenebilme,kolay kuruma,ihtiyaca cevap verebilecek ceplere sahip olma,fazla yer tutmama ve üzerinde kullanılan aksesuarların kalitesidir. Bu özellikler doğru kullanımda giysinin ömrünü uzatan önemli etkenlerdir.  Bunun için TRITEK® üretim hayatı boyunca malzemelerinin en iyisini ve Dünya’da bu konuda isim yapmış firmaların ürünlerini tercih etmiştir.  

Tüm üretim TRITEK® firmasının kendi makine parkında çok titiz bir işçilikle üretilir ve kalite kontroldan sonra kendi kullanım şartlarında test edilir. Bu uzun ve titiz üretim anlayışı ile kaliteli malzemenin birleşimi size uzun zaman keyifle giyeceğiniz ekonomik ve mükemmel giysiler sunar.

Registered Trade Mark : 150330

 

 

 

 


Paylaş

“Giyim Sponsorum TRITEK” üzerine bir yorum

  1. Ben Tritek giysilerini 1990 senesinden beri kullanmaktayım.İşim gereği çok sık ve uzun seyehatler yapmak zorundayım,bu seyehatlerde kullanacağım giysilerin,sağlam ve dayanıklı olmalarının yanında,kolay temizlenmeleri ve yıkandıktan sonra da iyi görünmeleri benim için çok önemli.Bütün bu nitelikler Tritek ürünlerinde var ve her giysi düşünülerek yapılmış.Benim gibi seyahat eden doslarım arasında,Sibirya da kullanan,Kazakistan dağlarında tırmanan,Büyük sahrada kullananlar var.Beni en çok sevindiren de Türkiye’de üretiliyor olması ve ne kadar yabancı marka giydiysem hepsinden daha çok Tritek’ten memnun kalmam oldu.
    Bu bakımdan doğa vaya şehirde olsun bu tarzda giyinmek istiyenlere tavsiyem;Bir Tritek giysiniz olsun farkı anlayacaksınız.Teşekkür ederim.Hasan Arslan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir