Macera

Giyim Sponsorum TRITEK

Evet gerçekten duyarlılık ve Kişisel sponsorluğun öneminin bir kere daha vurgulandığına o kadar sevinçliyim ki…

Türkiye’nin en özel outdoor giysilerini yıllardır üreten TRITEK firması “Engelleri Aşmak” Projemin de referansı ile gelecekte yapacağım “Engelleri Aşmak” Projelerine destek amacı ile giyim sponsorum olarak özel üretilmiş TRITEK MONT, OUTDOOR PANTALONU ve GÖMLEK ile giyim sponsorum oldu.

Çok Teşekkürler TRITEK !   www.tritek.com.tr

TRITEK firması hakkında detaylı bilgi için “devamını okuyunuz”.

TRITEK® 1980 yılından günümüze özel amaçlı giysiler üretir. Bu giysilerin kullanıcıları başta doğa severler, fotoğrafçılar, kamp hayatını ve sık seyahat etmeyi yaşam biçimi olarak benimseyenler, kaşifler,arkoologlar,balık ve kara avı meraklıları, doğada zor şartlarda yaşayan yada görev yapanlardır.Bu giysilerde aranan bazı özellikler vardır; bunlar kumaşın sağlamlığı,fonksiyonellik,kolay temizlenebilme,kolay kuruma,ihtiyaca cevap verebilecek ceplere sahip olma,fazla yer tutmama ve üzerinde kullanılan aksesuarların kalitesidir. Bu özellikler doğru kullanımda giysinin ömrünü uzatan önemli etkenlerdir.  Bunun için TRITEK® üretim hayatı boyunca malzemelerinin en iyisini ve Dünya’da bu konuda isim yapmış firmaların ürünlerini tercih etmiştir.  

Tüm üretim TRITEK® firmasının kendi makine parkında çok titiz bir işçilikle üretilir ve kalite kontroldan sonra kendi kullanım şartlarında test edilir. Bu uzun ve titiz üretim anlayışı ile kaliteli malzemenin birleşimi size uzun zaman keyifle giyeceğiniz ekonomik ve mükemmel giysiler sunar.

Registered Trade Mark : 150330

 

 

 

 


1 Yorum

1 Yorum

  1. Hasan Arslan

    Temmuz 26, 2010 at 11:34 am

    Ben Tritek giysilerini 1990 senesinden beri kullanmaktayım.İşim gereği çok sık ve uzun seyehatler yapmak zorundayım,bu seyehatlerde kullanacağım giysilerin,sağlam ve dayanıklı olmalarının yanında,kolay temizlenmeleri ve yıkandıktan sonra da iyi görünmeleri benim için çok önemli.Bütün bu nitelikler Tritek ürünlerinde var ve her giysi düşünülerek yapılmış.Benim gibi seyahat eden doslarım arasında,Sibirya da kullanan,Kazakistan dağlarında tırmanan,Büyük sahrada kullananlar var.Beni en çok sevindiren de Türkiye’de üretiliyor olması ve ne kadar yabancı marka giydiysem hepsinden daha çok Tritek’ten memnun kalmam oldu.
    Bu bakımdan doğa vaya şehirde olsun bu tarzda giyinmek istiyenlere tavsiyem;Bir Tritek giysiniz olsun farkı anlayacaksınız.Teşekkür ederim.Hasan Arslan

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı