Granger & Co

Ünlü Avustralyalı şef Bill Granger’ın açtığı bu restoranda biz kahvaltı ettik. Sabah gittiğimizde inanılmaz kalablık idi. Soğuk havada biraz dışarıda beklemeye başladık. Kesinlikle rezervasyon kabul edilmiyor ve Pazar sabahı 10:00’da önünde en az 15 kişi bulunuyordu, içerideki onlarca dolu masa hariç.

4 değişik kahvaltı ısmarladık. Yukarıda gördüğünüz orta pişmiş hafif cılk yumurta ve kızarmış tost dilimleri genelde Egg & Soldiers ismini veriyorlar yumurtaya bandırıp yiyorsunuz.Diğer seçim ise kekler ve krema yanında ise sıkma portakal suyu ile beraber.

Klasiğe yakın İngiliz usulü kahvaltı da alma şansınız ya da hamur işlerini de denemeniz mümkün bunun için aşağıda sizlere mönülerine ulaşım bağlantılarını verdim.

Yemeğe gitmedim ama Nottinghill’da kahvaltı yapmak isteyenlere mekanın çok sık ve kalabalık olduğunu ve haftasonu erken ise genelde çocuklu genç çifler tarafından ve Cumartesi günü çok gezmiş ve içmiş genç bekar ve çiftler tarafından işgal edildiğini ve ambiansın iyi olduğunu belirtmek isterim.

Kahvaltı Mönüsü: http://www.grangerandco.com/blog/wp-content/uploads/111117-GCo-Breakfast.pdf
Adres: 175 Westbourne Grove London W11 2SB
T: 020 7229 9111 info@grangerandco.com
7am-11pm Mon-Sat (last orders 10.30pm)
8am-10pm Sun (last orders 9.30pm)

Below image and content is taken from http://www.grangerandco.com/blog/

Granger & Co has now launched in Notting Hill, London! The restaurant offers casual dining from morning to night in a beautiful light and airy dining room. The classics are on the menu, such as ricotta hotcakes and sweet corn fritters, along with a whole new range of modern produce-driven dishes. We all look forward to seeing you soon!Paylaş