Doğu Akdeniz Üniversitesi Video

10 Yıl sonra Doğu Akdeniz Üniversitesine yaptığım geziden 5 dakikalık Video. Tüm binalar ve Okulun 1999 yılında mezun olduktan sonraki ilk görüntüleri…

DAÜ Giriş Kapısı

Link: Doğu Akdeniz Üniversitesi


Paylaş

“Doğu Akdeniz Üniversitesi Video” üzerine 5 yorum

  1. Merhaba, siteniz gerçekten çok hoş olmuş. Bende doğu akdeniz, Mimarlık öğrencisiyim. 16 yılda sanırım baya bi’ değişmiş okul 🙂 Tekrar yolunuz düşerse, tanışmak isterim.

  2. Emre selam ,

    İki yıl önce bende gidip okulumuzu gezdim ve o zamandan bugüne bile çok değişiklikler olmuş…

  3. Emre kardes, video icin tesekkurler,ben 1996 mimarlik mezunuyum,videounu izledim iyiki cekmissin nostalji olduk bayagi..

  4. UN bitişiğindeki stüdyo evlerdeki eski komşum Emre, Merhaba! tesadüf eseri buldum siteni ve KKTC ile ilgili çektiğin resimler beni epey bi eskilere götürdü, ayrıca seni tebrik etmek isterim, sadece KKTC değil, dünyanın pek çok yerini tattığın ve bizlere de tattırdığın için, bu arada hala hiperaktifliğin devam ediyor, sanırım hiç yaşlanmayacaksın sen:))senin o yıllarda kırmızı bir 6.35 in vardı, hani egzos borusu -zluğu- nedeniyle girdiği sokaktaki hassas araba alarmlarını öttüren:)) noldu o güzelim arabaya? sevgiler..

  5. 1998 inşaat mühendisliği bölümü mezunuyum bende. Bende 12 yıl öncesine gidip geldim şimdi .İzlediğim görüntüler beni çok etkiledi.Süper olmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir