Bisiklet

Denizli Şehir Merkezi ve Sunum

Denizli‘ye girişte beni Ümit Karşıladı… Ümit bana bu geziyi organize etme ilhamını veren arkadaşım, bisiklet ile beraber tur yapak istediğini belirtti ve ben onu kırmadım ve beraber çok keyifli bir haftasonu geçirdik. Önce Denizli Bedensel Engelliler Derneği lokaline gittik. Ayşegül hn, Vedat bey, Muhammed bey ve diğer tüm Denizli BED yönetim kurulu üyeleri karşıladılar. O kadar sıcak bir ortam ki gerçekten çok keyifli idi. Sonra çok yorgun olduğumdan, Keskin Otel’e beni misafir eden Güngör Keskin’in oteline geçtim. Biraz dinlenme ve temizlikten sonra otelden kısa bir Denizli turu yaptırdı bana Vedat bey ve Ayşegül hn.

Sunum yapacağımız lokasyona geçmeden şehrin önemli yerlerini araba ile gezdik. Özay Gönlüm’ün anıtının fotoğrafını çekince onun ezgileri kulağımda çınladı.

Denizli düzenli sakin bir şehir, pek koşuşturma yok. Pamukkale Üniversitesi‘nde muazzam bir gelişme var. Ve öğrenciler çok şanslı… Daha sonra yaklaşık 90-100 kişinin katıldığı bir sunum yaptım. Engellilerin sorunlarına değindim. Sunum 30 dakika sonrasındaki tartışma ve sohbet de 30 dakika sürdü, sonra önceden hazırladığım 15 dakikalık Video gösterisi ile gezilerimin fotoğraflarını slayt olarak gösterdim. Çok beğenildi.

Daha sonra Pamukkale Üniversitesi‘ lokalinde harika bir yemek yedik.. Beni Denizli BED o kadar güzel ağıradı ki…Tekrar binlerce teşekkürler…

Keşke katılım daha yüksek olsaydı. Gençlerin daha duyarlı davranması ve katılması gerekirdi. Ama ertesi gün bisiklet ve Pamukkale turuna hiç beklenmedik şekilde 1 otobüs dolusu bedensel engelliler derneği üyesi, 4 araba, ve 35 tane bisikletli genç arkadaş katıldı. Bisikletleri ile gelen bedensel engelli arkadaşlarımızın olması bu gezinin amacını perçinledi…

Tags: Denizli Gezisi, Denizli BED, Pamukkale


3 Yorum

3 Comments

 1. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 1:32 am

  Denizli güzel bir şehir.

 2. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 1:33 am

  iyide motosiklet bsşlıgı olmalı diiimi tabiiki yinede gayet guzel :sigh

 3. Misafir

  Eylül 15, 2008 at 1:33 am

  cok güzel yer ama ben gezip göremedim keske gezebilsem:((

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı