4. Trophy Coliseum Macera Yarışındayız

Evet gene bir yarış ve uzun süredir evlilik vs nedeniyle sessizliğimizi bozuyorum… 4 haftalık dinlenme, taşınma, koşuşturma sürecinden sonra TEAM ZIKKIM olarak gene macera yarışına dönüyoruz. Bu seferki yarış 2 gün sürecek. Zorunlu kamp konaklaması olacak. Daha farklı ve enteresan bir süreç bekliyor bizi.

Çünkü bu yarıştada omurilik felçlilerinin kendi elleri ile hazırladığı boyunlukları alarak onların bütçesine katkıda bulunacağız ve boyun yaralanmalarına dikkat çekeceğiz.

4. Trophy Coliseum by Macera Akademisi Macera Yarışı – 02-03 Mayıs 2009, Cumartesi – Pazar

Trophy Coliseum

Kısa Açıklama:İlki 2001 yılında yapılan Trophy Coliseum, Türkiye’nin en büyük sportif yaşam merkezi Coliseum’un düzenlediği bir macera yarışıdır.

Yarışma içerik olarak, doğal ortamda motorlu araçlardan uzak, orienteering, bisiklet, ip inişi, trekking, yüzme, kano ve koşu gibi etapları içermektedir. 2 kişilik takımlar 3 ayrı kategoride mücadele eder.

4.Trophy Coliseum, Coliseum Sportif Yaşam Merkezi ve Macera Akademisi’nin ortak organizasyonudur. Sahada ve doğada Macera Akademisi, yarış öncesi ve sonrasındaki detaylarda Coliseum’un deneyimleri ile en unutulmaz yarışma atmosferlerinden biri oluşturulmuştur.

TEAM ZIKKIM 2

Sosyal Sorumluluk ve Katılımcıların Katkısı

4.Trophy Coliseum, TOFD – Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ni desteklemektedir.
Yarışma katılım ücretlerinin bir kısmı ile TOFD atölyesinde özürlü personelin ürettiği “acil durum boyunlukları” satın alınarak yarışma boyunca taşınması zorunlu takım ilkyardım malzemesi olarak taşınacaktır. Yarışmaya katılanlar “hayırseverlik koşusu” kapsamında TOFD adına bağış toplamaya cesaretlendirilmektedir. Bu konuda detaylı bilgi Adım Adım Oluşumu (www.adimadim.org ) web sayfasından alınabilir. Yarışma sırasında TOFD ile birçok ortak etkinlik planlanmıştır.

Gelişmeleri ve duyuruları daha hızlı ve ayrıntılı takip etmek isteyenler mayaris-subscribe@yahoogroups.com  adresine boş bir mesaj yazarak MAYARIS haberleşme grubuna üye olabilir.

Yarış Detayı: http://www.macerayarislari.com/docs/yarislar/2009/trophy_coliseum09.php

TEAM ZIKKIM 3


Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir