Araba

Chelsea Auto Legends 2011

Bu yazıda çok fazla söz kullanmayacağım… Sizlere tam 200 adet fotoğraf göstereceğim. Dünyanın en güzel klasik, nadide arabalarını sizlerin beğeninize sunacağım. 36 yıldır bu kadar çok klasik arabayı bir arada gördüğüm bir an olmadı. Umarım bundan sonra olur. Chelsea Auto Legends her sene eylül ayında düzenleniyor ve bu sene şansıma İngilterede bu fuara yürüme ile 5 dakika mesafede oturuyorum. Tam 500 araç sergilendi. Yağmura çamura rağmen herkes çocuğu ve ailesi ile geldi. Kimse araçlara zarar vermedi, ellerini sürmedi. Muhteşem bilinçli toplulul çocuklarına da bu klasik arabaları gösterip onları eğitti ve onlara anlattı. Dedeleri yaşındaki amcalardan 1920li yıllara ait arabaları dinlediler.

Bu albümü bir gün bu keyfi beraber yaşamak adına 25 yıldır tanıdığım , arabalarla yatıp kalkan, onların ruhunu ve dokusunu tanıdığım en iyi bilen, Renault ve Ford otomobillerine ilgisi ile hepimizi araba delisi yapmış, büyük koleksiyoner ve araba dostu can dostum Bülent Atılgan‘a armağan ediyorum. Umarım bir gün beraber gezeriz bu fuarı…. Afiyet Olsun hepinize…

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

      

     

 


6 Yorum

6 Comments

 1. Bulent atilgan

  Eylül 5, 2011 at 1:14 am

  Ne diyeyim kardesim… Fotolari save ediyoruz , seneye gelmeyi diliyoruz… Eline saglik bir omurluk tarihi gormussun daha ne olsun.

 2. baris bezel

  Eylül 6, 2011 at 1:45 pm

  emre çok şahaneymiş ya, müthiş gerçekten

 3. emre

  Eylül 6, 2011 at 4:21 pm

  Bairscim omrumde gormek istedigim arabalarin %90ina dokundum… 20 GBP verdigim ve helal ettigim en verimli etkinlik 🙂

 4. Bulent atilgan

  Eylül 7, 2011 at 1:58 am

  %100 olm eksik yok ben kontrol ettim :))

 5. Nidai

  Eylül 8, 2011 at 12:06 pm

  Adamlar Tucker’dan Stratos’a her güzelliği bir araya getirmişler. Büyük emek … Yanında fotoğrafın olduğun araba eve götüreceğin güzel olsa gerek 🙂

 6. Ceyhun

  Eylül 10, 2011 at 10:29 am

  Hepsi şahane ama özellikle De Lorean’ı görmek isterdim…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı