Koşu

Castleberg Outdoors

Castleberg Outdoors is  established in 1987. I have met with the team around the beginning of 2011 and became very good friend and part of their Team Castleberg Outdoors Team. I had chance to visit their store almost after one year when I went for a training. Steven, the owner and James, the shop manager are the best dedicated people on the outdoors and trail running subjects.

castleberg-outdoors (13)

Apart from selling all of the brands their expertise is on the customer side. They are giving an extraordinary service. They can find any product even launch recently on the market before they enter the stocks. They helped to get my gear ready before my UTMB or TransgranCanaria Races and ultra marathons. They do not build an ordinary shop and customer relationship but a longer friendship that you can consult anytime.

castleberg-outdoors (24)

They have been also voted as one of the top independent outdoor retailers in the UK by a TGO magazine panel and their readers.

castleberg-outdoors (8)

The strongest part of the shop is also hidden which is the online shop at www.castlebergoutdoors.co.uk  they always have the high quality brands and their team are all outdoor enthusiasts who know how to use it:

Haglofs, Salomon, Fjall Raven, Paramo and other important brands can be found and ordered fro their web sites.

Downstairs of the shop, you can find all necessary equipment for walkers, trekkers and outdoors enthusiasts in general. Upstairs sales floor also caters for trail running – including clothing and equipment for trail running, ultra running, mountain marathons and adventure racing and much more…

Here are some of the brands (click to the brand names go to the brand section on their web site) that they have and you can see the shops pictures below. You can find the detailed information of the nest Outdoors shop in the UK at the end of this post.

Salomon S-Lab Equipment

castleberg-outdoors (20)

castleberg-outdoors (10)

castleberg-outdoors (11)

castleberg-outdoors (17)

castleberg-outdoors (12)

castleberg-outdoors (18)

castleberg-outdoors (14)

Hagloffs Trail running and Hiking Equipment

castleberg-outdoors (15)

castleberg-outdoors (16)
Inov-8 and RAIDLIGHT Trail Running Equipment

castleberg-outdoors (21)

castleberg-outdoors (19)

Camping and running equipment like Adventure Medical Kits, Wet bags and etc.

castleberg-outdoors (1)

Running and Hiking Clothing

castleberg-outdoors (2)

Salomon Hiking Gear like Minim Packs and also LEKI Poles.

castleberg-outdoors (3)

All trail running and hiking headlamps from PETZL and Black Diamond

castleberg-outdoors (5)

Extensive variety of BUFF

castleberg-outdoors (6)

Opening hours

Monday to Saturday: 9:00a m to 5:30pm      Sundays & Bank Holidays: 10:00am to 5:00pm

Seasonal opening hours

Christmas Eve:     9am – 3pm
Christmas Day:     CLOSED
Boxing Day:         CLOSED
New Year’s Eve:  9am – 5pm
New Year’s Day:  CLOSED

Web Page

http://www.castlebergoutdoors.co.uk

Post

Castleberg Outdoors
Cheapside, Settle, North Yorkshire
BD24 9EW, England

Telephone

Call: 0845 521 2799
International: +44 1729 823751

E-mail

enquiries@castlebergoutdoors.com

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı