Bianchi’den Katlanır Bisiklet

Kıbrıs’a gitmeden önce Dahon’uma bakım yaptım. Bakım sonrası Lastiklerini ve iç lastiklerini değiştirdim. Bugün de elimde olan fazla brooks selesini monte edeceğim. İlk bisikletimi aldığım suadiye ara sokaktaki bisikletçide bugün Bianchi’nin yeni katlanır bisikletini gördüm. Şehir içi ulaşımda bildiğiniz gibi metrobüs, Trmvay, Metro, vapur gibi  birçok ulaşım aracına katlayıp sokabiliyorsunuz.

Benim 1982 model Dahon’umdan daha hafif. Benimki 5 vites o ayrı 🙂 Ben beğendim fiyatı da yaklaşık 370 TL. Taksit ile alabiliyorsunuz. Hızlı ulaşım için tavsiye ederim…

Detayı burada… Tıklayın.

Bianchi Katlanır Bisiklet - folding


Paylaş

“Bianchi’den Katlanır Bisiklet” üzerine 11 yorum

 1. Vitesi yok, cantlar küçük,Ayna kol (Büyük çark) küçük. Çok yavaş gider. Ama Bianchi gibi büyük bir firma bunlarıda halleder.

 2. Tam Denizciler için, Katla Koy tekneye, Yanaştığın limanda aç,
  yayan yürüme bol bol gez.
  Herkeze tavsiye ederim.
  Atilla GÖRSEV

 3. Ben de bundan çok acil olarak edinmek ve caddebostan sahilinde doya doya kullanmak istiyorum. Fiyatı makulmuş. Suadiye’de nerede bu söylediğiniz bisikletçi acaba? tam adres verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  Keyifli sürüşler..

 4. büyük Bianchi den Vitesin takılması, Ayna kolun büyümesini Yatçı olarak sabırsızlıkla bekliyoruz. Baha Kaptan

 5. Ben şahsen o vites işini bayağı bir uğraştan sonra çözdüm 3 vitese dönüştürdüm harika oldu vitesli halini kullanmaya doyulmuyor.

 6. Bisikleti inceledim.6 vitesli.ama direksiyon normal duruma getirilince sola yatık duruyor.bilmem dikkat ettinizmi,yoksa baktığım bisikletmi defolu anlamadım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir