Bisiklet

Bianchi’den Katlanır Bisiklet

Kıbrıs’a gitmeden önce Dahon’uma bakım yaptım. Bakım sonrası Lastiklerini ve iç lastiklerini değiştirdim. Bugün de elimde olan fazla brooks selesini monte edeceğim. İlk bisikletimi aldığım suadiye ara sokaktaki bisikletçide bugün Bianchi’nin yeni katlanır bisikletini gördüm. Şehir içi ulaşımda bildiğiniz gibi metrobüs, Trmvay, Metro, vapur gibi  birçok ulaşım aracına katlayıp sokabiliyorsunuz.

Benim 1982 model Dahon’umdan daha hafif. Benimki 5 vites o ayrı 🙂 Ben beğendim fiyatı da yaklaşık 370 TL. Taksit ile alabiliyorsunuz. Hızlı ulaşım için tavsiye ederim…

Detayı burada… Tıklayın.

Bianchi Katlanır Bisiklet - folding


11 Yorum

11 Comments

 1. sevde315

  Nisan 15, 2009 at 3:03 pm

  şimdi güzel de acaba dayanıklı mı
  ?

 2. Ceyhun Alyeşil

  Mayıs 2, 2009 at 7:52 pm

  Bana uymaz ama güzel bir bisiklet.

 3. ssss

  Mayıs 11, 2009 at 2:23 pm

  idareeeeeeee

 4. Baha Kaptan

  Haziran 1, 2009 at 4:53 pm

  Vitesi yok, cantlar küçük,Ayna kol (Büyük çark) küçük. Çok yavaş gider. Ama Bianchi gibi büyük bir firma bunlarıda halleder.

 5. EROL UÇAR

  Ocak 5, 2010 at 9:51 pm

  birde vitesi olsaydı ıyı olurdu yinede güzel…

 6. Atilla Görsev

  Mart 9, 2010 at 10:00 pm

  Tam Denizciler için, Katla Koy tekneye, Yanaştığın limanda aç,
  yayan yürüme bol bol gez.
  Herkeze tavsiye ederim.
  Atilla GÖRSEV

 7. ipek

  Nisan 25, 2010 at 9:51 pm

  Ben de bundan çok acil olarak edinmek ve caddebostan sahilinde doya doya kullanmak istiyorum. Fiyatı makulmuş. Suadiye’de nerede bu söylediğiniz bisikletçi acaba? tam adres verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  Keyifli sürüşler..

 8. Baha Kaptan

  Ekim 7, 2010 at 11:00 pm

  büyük Bianchi den Vitesin takılması, Ayna kolun büyümesini Yatçı olarak sabırsızlıkla bekliyoruz. Baha Kaptan

 9. Baha Kaptan

  Ekim 7, 2010 at 11:02 pm

  al bir katlanır bianchi, yaya kalma olma Komançi.

 10. Hüseyin Varış

  Şubat 20, 2011 at 6:02 pm

  Ben şahsen o vites işini bayağı bir uğraştan sonra çözdüm 3 vitese dönüştürdüm harika oldu vitesli halini kullanmaya doyulmuyor.

 11. major

  Mayıs 25, 2011 at 4:45 pm

  Bisikleti inceledim.6 vitesli.ama direksiyon normal duruma getirilince sola yatık duruyor.bilmem dikkat ettinizmi,yoksa baktığım bisikletmi defolu anlamadım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı