Belgrad Ormanı Arazi Koşusu-Belgrado Forest Trail Run

Ormanda UTMB CCC antreman planına uygun bir şekilde antremanlarıma devam ediyorum. Cuma ve Cumartesi günü uzun antremanlarıma haftasonu Adım Adım’dan arkadaşlarım Ulaş ve Alper’de eşlik ettiler. Sabah 8:15’te başladığımız koşu genelde çok hafif eğimli çıkışlar, kısa asfalt geçişi ve uzun az eğimli iniş içeren 2.5 saatlik 21-22 Km’lik bir koşu ile devam etti.

I am continuing my training plan for UTMB CCC Ultra Trail Maraton 2010. The training plan includes long runs on Fridays and Satudays. Started trail running on 8:15 and ran for 2.5 hours continuosly with small slopes and declines.


Daha sonra bu koşunun bizi kesmediğini farkettik ve Alper ile beraber 30 dk. daha üzerine ek bir hızlı patikalarda arazi koşusu yaptık. Koşu sırasında özellikle ana yollar haricindeki tüm farklı parkurları keşfetmeye çalıştık.

Then we have decided that the trail is not enough for Alper and me ; thus we have decided to continue to have an additional 30 min fast trail run for the parcours and courses that we have never tried before which was fun and enjoying.

Bu hafta 3 haftadır programıma %80’lik bir uyumla uymada bir günlük bir hata yaptım ve bir gün 15KM koşumu kaçırdım.  Çok yoğun bir iş tempomun olması buna sebep verdi ancak bundan sonraki günlerde plana daha yüksek oranda uyarak 21 hafta sonra ilk ultra maratonumu bitirmeye çalışmak yegane amacım.

This week i had a failure on obeying my UTMB CCC ultra marathon training plan. I just missed one 15Km run on this week due to hard working hours 🙁 I’ll to stick to my plan more tenaciously in upcoming weeks.


Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir