Koşu

Bağışlarınız yerini buldu…

Cumartesi saat 13:30… TOFD Derneği Ataköy… Kalabalık..Umutla bekleyen insanlar… Engelli vatandaşlarımız… Hareket kabiliyetleri kısıtlanmış..Kaza ile …Doğuştan…Bazen kör kurşun ile… Hayata şanslı başlamamış ve devam edememiş olanlar… Bizler ise şanslı ve sağlıklı olanlar olarak onların yanındaydık… Adım adım ekibimiz ile… 60’a yakın sandalyeyi teslim ettik… Sizlerin yaptığı bağışlar ile aldığımız akülü tekerlekli sandalyeleri…

adimadimtofd1  adimadimtofd2  adimadimtofd4

Çok keyifli idi… Oluşum’un sözcüsü Renay konuşma yaptı, TOFD başkanı Ramanazan bey, Vali yardımcısı, Kaymakam ve sanatçı Metin Şentürk… Herkes mutlu idi. Tatlılar yendi… Sıcak olmasına rağmen beklendi… Herkesin tek tek ismi okundu… 51 bağışçıdan topladığım 1.700TL’yi katkıda bulunarak huzurla ödülümü ve bağışçılarımın sertifikalarını teslim aldım…

adimadimtofd5  adimadimtofd13

Bundan sonraki hedef www.runtalya.com’da 21 km yarı maraton koşmak… Avrasya’ya oranla daha iyi bir derece yapmak, 51 değil 101 kişiye ulaşmak… 1 TL’de 1000 TL’de bizim için aynı… Katkılarınız için şubat ayında gene mail ile sizlere duyuru yapacağım…

Siz de yukarıdaki güzel insanlar ile beraber koşmak , bağış toplamak, sağlıklı yaşamak ve buna şükretmek isterseniz…Lütfen www.adimadim.org adresini ziyaret ediniz…Bize katılınız…

Avrasya Maratonu’nu koşan toplam 126 koşucumuzdan
(12 kişi Maraton, 104 kişi 15km)
79 gönüllü koşucu 763 bağışçıdan bağış topladı
Ortalama bağış tutarı 162 TL, toplam bağış 124 bin TL
1 bağışçıya ulaşan koşucumuz da var, 77 bağışçıya ulaşan da ,
14 TL toplayan koşucumuz da var, 29 bin YTL toplayan koşucumuz da

Her Cumertesi Belgrad Ormanı’nda Antrenman… Kötü Havalar Bizi Engeleyemez, Bilginiz Olsun!

Her cumartesi Belgrad Ormanı Neşet Suyu koşu parkuru başlangıcında saat 9:00’da buluşuyoruz.
Aracınız yoksa: 4. Levent Sabancı Ofis Kuleleri karşısındaki Çevre Pastanesi’nde (kroki için tıklayınız!) buluşuyoruz. Aracı olanlar olmayanları alıyor ve pastaneden saat 8:30’da ormana doğru yola çıkılıyor.


Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı