Koşu

Avrasya Maratonunda Bağışlarınızı Bekliyorum

Merhaba;

Geçen gün attığım mailimde Yardım için Avrasya maratonunda koşacağımdan bahsetmiştim.

Bildiğiniz gibi daha önceleri Engelleri Aşmak I ve II Projelerinde Engelli Vatandaşlarımızın Trafikte çektiği sıkıntıları göz önüne sermek ve dikkat çekmek için İstanbul’dan Eskişehir’e ve Dinar’dan Denizli’ye bisiklet gitmiştim. Uzun süredir yoğun iş yaşamım ve diğer aktiviteler nedeniyle ertelediğim bu Projemi farklı bir boyutta yeniden canlandırıyorum.

Gene bu sebep ile bir basın organında bir araya geldiğim Renay Onur, Land Rover G4 Challenge Yarı Finalinde tanıştığım Itır Erhart ve Fırat Gürler arkadaşlarım sayesinde 26 EKİM PAZAR Günü 30. Avrasya Maratonunda 15 KM’lik kısa Maraton etabını koşarak adimadim.org bünyesinde koşan tüm koşucu arkadaşlarımla beraber Türkiye Omurilik Felçililer Derneğine engelsiz hayatlara katkıda bulunmak amacıyla tekerlekli sandalye alınması için çabalıyor olacağım.

Şu ana kadar yaklaşık 500 YTL civarında bağış topladım.

1 Akülü Tekerlekli Sandalye 2.000 YTL… Toplam 150 koşucuyuz ve hedefimiz 75 Sandalye yani 150.000YTL….Daha sonra bu sandalyeleri kendi ellerimiz ile ihtiyacı olanlara törenle teslim ediyoruz. Bu törene isteyen gelebilir. İster 5 YTL, isterseniz 10 YTL isterseniz 100 ya da 500 YTL gönderin. Miktar önemli değil… Önemli olan tuzunuzun çorbaya, en önemlisi arkadaşınızın koşarak desteğine katkısı…

Sizler işyerimden, bisiklet turlarımdan, üniversitelerimden, ailemden, akrabalarım arasından, sokakta tanıştığım, arkadaş ortamında tanıştığım arkadaşlarım olabilirsiniz…Belki bu benim yaptığım aktivitenin başka boyutta olanlarını gerçekleştirmiş ya da gerçekleştrmek için zaman bulamamış olabilirsiniz…  Böylelikle bende bu maratonu bitirerek sizlerin emeğini boşa çıkarmayacağım ve bağışlarınızın tekerlekli sandalye olarak hareketsiz yaşamdan hareketli yaşama bir arkadaşımızı daha taşımasını sağlayacağım.

Sizden Ricam bu koşu öncesi bağışlarınızı “şimdiden” AŞAĞIDA BELİRTTİĞİM ŞEKİLDE Türkiye Omurilik Felçililer Derneğine yatırmanız.

(Internet bankacılığından 5 dk’da gerçekleştirebilirsiniz.)Yakınlarınıza ve tanıdıklarınıza bu mailimi iletmeniz ve bu sayede bağış miktarını arttırmamız…

Şimdiden teşekkürler;

ADIM ADIM SITESI à www.adimadim.org

BASINDA ADIM ADIM à http://www.adimadim.org/01_hakkimizda_06.htm 

ADIM ADIM VIDEOà http://uk.youtube.com/watch?v=cFGCY8Cm-Jc

NASIL BAĞIŞ YAPACAĞIM?

Bağışlarınızı Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD)’nin Ziraat Bankası Atrium Şubesi’ne elden yatırmanız, elektronik fon transferi (E.F.T.) veya havale yoluyla hesaba göndermeniz mümkündür. Bağış toplama işlemi, sivil toplum kuruluşuna doğrudan atlet tarafından yapılabileceği gibi atletin belirlediği bağışçılar tarafından da yapılabilir. AAO, bağış toplama işleminde aracı konumda değildir. Sadece yapılan bağışların hangi atlet adına yapıldığını STK ile işbirliği içerisinde kontrol etmektedir.

DİKKAT!

Hangi bankacılık işlemini kullanırsanız kullanın aşağıdaki konuya dikkat edin:* Gönderinizin “Açıklama” kısmını lütfen boş bırakmayın.
* ADIM ADIM OLUŞUMU’nun kısa adını (AAO) ve AAO için desteklediğiniz atletin adının baş harfini ve soyadını, bağışçının adını soyadını yazın.

    

 

 

Örnek:AAOETOK, İsminiz 

 

 

Çünkü böylelikle;
Desteklediğiniz atlet adına toplanan bağış miktarını
TOFD’ye ADIM ADIM adına toplanan bağış miktarını takip etme imkanımız olacaktır

TOFD Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği
Banka Hesap Numarası
Ziraat Bankası
Ataköy Atrium Bürosu – Şubesi
Hesap No: 11366055-5006
Şube Kodu:1672

UYARI

Adım Adım Oluşumu, sponsoru olan kurumlar haricinde, kişilerden veya kurumlardan doğrudan elden veya banka hesabına yatırmak suretiyle para almamaktadır. Siz gönüllülerimizin bağışlarınızı Sivil Toplum Kuruluşu’nun banka hesabına yönlendirmenizi önemle rica ederiz. Bu nedenle ileride Adım Adım Oluşumu’nun adını kulanarak kişi veya kurumlardan para toplayarak dolandırıcılık yapmayı amaçlayan kişilere karşı dikkatli olmanızı öneririz.


Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı