Avrasya Maratonunda Bağışlarınızı Bekliyorum

Merhaba;

Geçen gün attığım mailimde Yardım için Avrasya maratonunda koşacağımdan bahsetmiştim.

Bildiğiniz gibi daha önceleri Engelleri Aşmak I ve II Projelerinde Engelli Vatandaşlarımızın Trafikte çektiği sıkıntıları göz önüne sermek ve dikkat çekmek için İstanbul’dan Eskişehir’e ve Dinar’dan Denizli’ye bisiklet gitmiştim. Uzun süredir yoğun iş yaşamım ve diğer aktiviteler nedeniyle ertelediğim bu Projemi farklı bir boyutta yeniden canlandırıyorum.

Gene bu sebep ile bir basın organında bir araya geldiğim Renay Onur, Land Rover G4 Challenge Yarı Finalinde tanıştığım Itır Erhart ve Fırat Gürler arkadaşlarım sayesinde 26 EKİM PAZAR Günü 30. Avrasya Maratonunda 15 KM’lik kısa Maraton etabını koşarak adimadim.org bünyesinde koşan tüm koşucu arkadaşlarımla beraber Türkiye Omurilik Felçililer Derneğine engelsiz hayatlara katkıda bulunmak amacıyla tekerlekli sandalye alınması için çabalıyor olacağım.

Şu ana kadar yaklaşık 500 YTL civarında bağış topladım.

1 Akülü Tekerlekli Sandalye 2.000 YTL… Toplam 150 koşucuyuz ve hedefimiz 75 Sandalye yani 150.000YTL….Daha sonra bu sandalyeleri kendi ellerimiz ile ihtiyacı olanlara törenle teslim ediyoruz. Bu törene isteyen gelebilir. İster 5 YTL, isterseniz 10 YTL isterseniz 100 ya da 500 YTL gönderin. Miktar önemli değil… Önemli olan tuzunuzun çorbaya, en önemlisi arkadaşınızın koşarak desteğine katkısı…

Sizler işyerimden, bisiklet turlarımdan, üniversitelerimden, ailemden, akrabalarım arasından, sokakta tanıştığım, arkadaş ortamında tanıştığım arkadaşlarım olabilirsiniz…Belki bu benim yaptığım aktivitenin başka boyutta olanlarını gerçekleştirmiş ya da gerçekleştrmek için zaman bulamamış olabilirsiniz…  Böylelikle bende bu maratonu bitirerek sizlerin emeğini boşa çıkarmayacağım ve bağışlarınızın tekerlekli sandalye olarak hareketsiz yaşamdan hareketli yaşama bir arkadaşımızı daha taşımasını sağlayacağım.

Sizden Ricam bu koşu öncesi bağışlarınızı “şimdiden” AŞAĞIDA BELİRTTİĞİM ŞEKİLDE Türkiye Omurilik Felçililer Derneğine yatırmanız.

(Internet bankacılığından 5 dk’da gerçekleştirebilirsiniz.)Yakınlarınıza ve tanıdıklarınıza bu mailimi iletmeniz ve bu sayede bağış miktarını arttırmamız…

Şimdiden teşekkürler;

ADIM ADIM SITESI à www.adimadim.org

BASINDA ADIM ADIM à http://www.adimadim.org/01_hakkimizda_06.htm 

ADIM ADIM VIDEOà http://uk.youtube.com/watch?v=cFGCY8Cm-Jc

NASIL BAĞIŞ YAPACAĞIM?

Bağışlarınızı Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD)’nin Ziraat Bankası Atrium Şubesi’ne elden yatırmanız, elektronik fon transferi (E.F.T.) veya havale yoluyla hesaba göndermeniz mümkündür. Bağış toplama işlemi, sivil toplum kuruluşuna doğrudan atlet tarafından yapılabileceği gibi atletin belirlediği bağışçılar tarafından da yapılabilir. AAO, bağış toplama işleminde aracı konumda değildir. Sadece yapılan bağışların hangi atlet adına yapıldığını STK ile işbirliği içerisinde kontrol etmektedir.

DİKKAT!

Hangi bankacılık işlemini kullanırsanız kullanın aşağıdaki konuya dikkat edin:* Gönderinizin “Açıklama” kısmını lütfen boş bırakmayın.
* ADIM ADIM OLUŞUMU’nun kısa adını (AAO) ve AAO için desteklediğiniz atletin adının baş harfini ve soyadını, bağışçının adını soyadını yazın.

    

 

 

Örnek:AAOETOK, İsminiz 

 

 

Çünkü böylelikle;
Desteklediğiniz atlet adına toplanan bağış miktarını
TOFD’ye ADIM ADIM adına toplanan bağış miktarını takip etme imkanımız olacaktır

TOFD Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği
Banka Hesap Numarası
Ziraat Bankası
Ataköy Atrium Bürosu – Şubesi
Hesap No: 11366055-5006
Şube Kodu:1672

UYARI

Adım Adım Oluşumu, sponsoru olan kurumlar haricinde, kişilerden veya kurumlardan doğrudan elden veya banka hesabına yatırmak suretiyle para almamaktadır. Siz gönüllülerimizin bağışlarınızı Sivil Toplum Kuruluşu’nun banka hesabına yönlendirmenizi önemle rica ederiz. Bu nedenle ileride Adım Adım Oluşumu’nun adını kulanarak kişi veya kurumlardan para toplayarak dolandırıcılık yapmayı amaçlayan kişilere karşı dikkatli olmanızı öneririz.


Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir