Avrasya Maratonu ve adimadim.org

Arkadaşlar Slm;

Seyahatler devam ediyor ben yazılarımı ve sitemi düzenlemekte hala zorlanıyorum. Bunu bir şekilde atlatacağım 🙂

Ama bu arada 26 Ekim Pazar Avrasya Maratonu için çok ciddi bir hazırlık geçiremesemde bu hafta içinde antremanları yoğunlaştırıp 15KM’lik yarı maratonu koşacağım. Maratonu koşarken ise şimdiden www.adimadim.org ekibine katıldım ve onlarla beraber Omurililk Felçlileri Derneği yararına bu koşuya katılıyor olacağım.

Bu koşu sırasında bana destek olmak isterseniz daha sonra gene buradan duyurulacak Türkiye Omurilik Felçlileri derneğinin hesabına benim ismimi Koşucu kısmına belirtip katkıda bulunmanız. Bunun ile iligli detaylı 2. bir maili göndereeceğim…

Maratonu bitirmek sadece amacım, antremanlı olsam 1 saat 30 dakika’da koşmayı planlıyordum ama bu sefer sadece bitirip bu görevimi yerime getirip topladığım bağışlar ile bir engelli arkadaşımızın daha Mobilize olmasını ve aramıza katılmasını sağlayacağım.

Bu mailimi dikkate almanızı ve bu konuyla ilgili gelecek 2. ve 3. maillerde verilecek hesap numaranıza gönlünüzden geçen bağışı aktarmanızı diliyorum…

Bu vesile ile bu çalışmalarda bana destek veren adimadim.org ekibinden Renay Onur başta olmak üzere sevgili Itır Erhart ve Fırat Gürler arkadaşlarıma teşekkür ederim..

Engelleri Aşmak için desteğinize ihtiyacımız var…

EMRE


Paylaş

“Avrasya Maratonu ve adimadim.org” üzerine 2 yorum

  1. Ben Hacer AKTAŞ Maraton a katılmak istıyorum tekerleklı sandalye ıle bedensel engellıyım ortezle yuruyorum ve havalı tabanca branjında atıcıyım derecelerım var turkuye 1 cılık 2 cılık lerım var mıllı takımdayım avrasya avrupa maratonuna katılmak ıstıyorum saygılar sevgıler …HACER AKTAŞ.GIRESUN.TLF 0366077166.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir