Koşu

Avrasya Maratonu ve adimadim.org

Arkadaşlar Slm;

Seyahatler devam ediyor ben yazılarımı ve sitemi düzenlemekte hala zorlanıyorum. Bunu bir şekilde atlatacağım 🙂

Ama bu arada 26 Ekim Pazar Avrasya Maratonu için çok ciddi bir hazırlık geçiremesemde bu hafta içinde antremanları yoğunlaştırıp 15KM’lik yarı maratonu koşacağım. Maratonu koşarken ise şimdiden www.adimadim.org ekibine katıldım ve onlarla beraber Omurililk Felçlileri Derneği yararına bu koşuya katılıyor olacağım.

Bu koşu sırasında bana destek olmak isterseniz daha sonra gene buradan duyurulacak Türkiye Omurilik Felçlileri derneğinin hesabına benim ismimi Koşucu kısmına belirtip katkıda bulunmanız. Bunun ile iligli detaylı 2. bir maili göndereeceğim…

Maratonu bitirmek sadece amacım, antremanlı olsam 1 saat 30 dakika’da koşmayı planlıyordum ama bu sefer sadece bitirip bu görevimi yerime getirip topladığım bağışlar ile bir engelli arkadaşımızın daha Mobilize olmasını ve aramıza katılmasını sağlayacağım.

Bu mailimi dikkate almanızı ve bu konuyla ilgili gelecek 2. ve 3. maillerde verilecek hesap numaranıza gönlünüzden geçen bağışı aktarmanızı diliyorum…

Bu vesile ile bu çalışmalarda bana destek veren adimadim.org ekibinden Renay Onur başta olmak üzere sevgili Itır Erhart ve Fırat Gürler arkadaşlarıma teşekkür ederim..

Engelleri Aşmak için desteğinize ihtiyacımız var…

EMRE


2 Yorum

2 Comments

  1. Pingback: 30. Avrasya Maratonu Koşusunda Bağışlarınızı Bekliyorum | Geziyorum.net

  2. HACER AKTAŞ.

    Eylül 25, 2009 at 10:18 pm

    Ben Hacer AKTAŞ Maraton a katılmak istıyorum tekerleklı sandalye ıle bedensel engellıyım ortezle yuruyorum ve havalı tabanca branjında atıcıyım derecelerım var turkuye 1 cılık 2 cılık lerım var mıllı takımdayım avrasya avrupa maratonuna katılmak ıstıyorum saygılar sevgıler …HACER AKTAŞ.GIRESUN.TLF 0366077166.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı