Koşu

30. Avrasya Maratonu Başvuruları

Merhaba; 32. Avrasya Maratonu yazısı http://www.geziyorum.net/avrasya-maratonu-2010/ ve daha önce koştuğum Maraton hikayesini http://www.geziyorum.net/42km-195m/okumak için aşağıdaki yazılara tıklayınız.

http://www.geziyorum.net/42km-195m/
http://www.geziyorum.net/avrasya-maratonu-2010/
http://www.geziyorum.net/runtalya-2010-raporu/
http://www.geziyorum.net/adimadim-runtalya-bolum-2/

30.su Düzenlenen Kıtalaraarsı Avrasya Maratonu’nun Halk Koşusuna yıllar önce katılmıştım. Ama bu sefer 15km’lik bölümüne katılıyorum. Seneye amaç 42km’lik Marathon bölümüne katılmak.

Maraton 26 Ekim Pazar sabah Boğaz Köprüsünden başlayacak.  Maraton ile ilgili detaylar ekte. Bende sevgili arkadaşlarım Renay Onur ve Land Rover G4 Challenge  Yarı Finalisti arkadaşım Itır Erhart’ın destekleri ile www.adimadim.org adina koşmak ve Omurilik Felçlileri derneğine bu koşu sayesinde sizlerinde desteği ile bağış toplamaya karar verdim. Konuyla ilgili detayları daha sonra aktaracağım…

Avrasya Maratonu Web Sitesi

http://www.istanbulmarathon.org

Tags: Avrasya Maratonu, Avrasya Maratonu Başvuruları


22 Yorum

22 Comments

 1. Berke

  Eylül 16, 2008 at 1:45 am

  Sevgili abim,

  Katılmayı planlıyordum beraber koşarız diye hem 15 km fazla hem de bu gece maçta kasık ağrılarım başladı tekrardan..

  Sana Kolay gelsin, başarıcağına eminim 🙂

  Kardeşin
  Berke

 2. Reform Organizasyon & Ajans

  Ekim 9, 2008 at 1:59 pm

  Gerekli Bilgiler Aşağıdaki Link Te Bulunmaktadır.

  http://www.reformorganizasyon.com/avrasya.html

 3. abdullah usta

  Ekim 14, 2008 at 1:39 pm

  selam emre bey. bende bu yıl 15 km koşacağım.geçen yıl 1,24.00 koşmuştum.bu yıl ise 1,15,00 altında koşmayı planlıyorum.inşallah parkurda görüşürüz.geçen yıl bisiklet dünyasından bir kaç arkadaşı görmüştüm parkurda.umarım görüşürüz.körfez.kocaeli

 4. bekır çelık

  Ekim 14, 2008 at 2:46 pm

  avrasya maratonu ıçın kosacagım

 5. anıltemur

  Ekim 22, 2008 at 7:52 pm

  katılmak istiyorum ama tek gitmek istemiyorum ark. bulursam gelicem :)))

 6. ali

  Ekim 23, 2008 at 10:59 am

  katılcam

 7. serdar

  Ekim 24, 2008 at 6:37 pm

  o gün orda olucam

 8. ömer

  Ekim 25, 2008 at 2:54 pm

  slm be istanbul dan ömer yapıcı ilk defa böyle uzun bir koşuya katlıyorum antrenmanlrım düzenli oldugu için kendıme güzveniorum

 9. ömer

  Ekim 25, 2008 at 2:56 pm

  rakiplerim zor ama bende kolay bir rakip olmadıgımı düşünüyorum herkese basarılar organizasyonu düzenleyenlere ve bana sponsor olan tasoluk belediyesine TEŞEKKÜRLER

 10. levend

  Ekim 25, 2008 at 4:04 pm

  bn de bu yıl ilk defa katılacağım ama kafama takılan bir sürü şey var mesela yanımda çanta götüreyim mi yedek t-shirt yağmurluk sweatshirt vs.

 11. resul

  Ekim 26, 2008 at 8:47 am

  bu havada olmaz galiba cok yagmur yagıyo

 12. resul

  Ekim 26, 2008 at 8:49 am

  hava cok soguk ve yagmurlu bence bugün kimse avrasya maratonuna gitmez sadece bende zaten 24 tane bilet vardı arkadaşlarım bile gitmeyecek bu havada deligibi ne koşacam aklımdanmı zorum var..:@

 13. sefa

  Ekim 26, 2008 at 8:55 am

  yaa arkadaşlar bugun hava yağmuru ben e katılmayı düşnüyodum ama yağmurdan dolayı katılamadım maraton iptal edilimiş olabilirmi???

 14. kubraaver

  Mart 14, 2009 at 3:17 pm

  hiç bu kadar güzel maraton aklıma gelmedi

 15. muahh

  Nisan 2, 2009 at 7:40 pm

  yaf abi nerde başlıycak nerde bitcek

 16. selma

  Eylül 13, 2010 at 10:59 am

  selammmm

  ben katilmak icin almanyadan arkadaslarla gelicez;)

  Ilk defa katilicam, umarim eylenceli olur;))

  Görüsmek dileiyle

  Selma

 17. SELMA

  Eylül 13, 2010 at 11:02 am

  bizde almanyadan arkadaslarla toplanip katilicaz!

  Görüsmek üzereeeeee

 18. YUSUF ZİYA YELKEN

  Ekim 13, 2010 at 7:38 pm

  ılk defa katılıcam güzel olur ınsallah

 19. serra

  Ekim 16, 2010 at 12:21 pm

  YA ben çok istiyorum katılmayı katılıcamda ama bir yeree başvuru yapılıyormuu kaçta başlıyorr nerde başlıyorr lütfen biri akşama kadar cevap versin lütfeeeeennnnnnn…..!

 20. oğuz mehmet

  Ocak 13, 2011 at 4:02 pm

  SELAM ARKADAŞLAR KOŞUYA BENDE KATILMAK İSTİYORUM BUNUN İÇİN AVANTAJLIYIM SANIRIM.ORDUDAYKEN YİRMİYEDİ KİLOMETRE KOŞUSUNDA İKİNCİYDİM ÖZEL HAREKATÇI OLMAK BİR DEZ AVANTAŞ…

 21. sebahattin çinkılıç

  Ekim 11, 2011 at 1:26 pm

  maratonda kosmak istyom nasıl bas vurcam teskler

 22. sebahattin çinkılıç

  Ekim 11, 2011 at 1:28 pm

  maratona nasıl katılacam bir bilgi verirseniz sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel yazıların her hafta emailinize gönderilmesini istiyorsanız bültenimize abone olun.
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Geziyorum.net sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

a. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler:

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep
ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir.
Böyle bir durumda Geziyorum.net hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Geziyorum.net bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

b. Otomatik olarak sağlanan bilgiler:

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

c. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler:

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

“Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Geziyorum.net tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Geziyorum.net ile sizin
aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Geziyorum.net‘e karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve
hak ileri sürülemez.

Yukarı