Adım Adım Trail Team II – Step by Step Trail Team II

Adım Adım arazi koşusu takımının koşuları devam ediyor. Bu sabah çok kalabalık bir koşu yaptık. Ekipten bazı arkadaşların maalesef uykusunu almayıp geç kalmasından dolayı (Fırat ve Melis !) 20 dk geç başladık. Önce çiseleyen yağmur bizi korkutsa da ciddi güzel bir parkur koştuk. Parkur detayları ve haritası aşağıda.

The runs of Adım Adım cross country team still continue. We did a very crowded run this morning. Since some of the friend got late (Fırat and Melis!) we started 20 minutes late. First drizzling rain frightened us but we did a good track. The track details and its map are below.

Yavuz, Zeki ve ben 23km  dier arkadaşlar ise 15Km civarı bitirdi. Özellikle dağ maratonu, DASK, Geyik Koşusu gibi aktivitelerde yükseklik ve eğim çalışması gerçekten faydalı oluyor. Bu koşuda da yokuş iniş çıkış ve arazi koşusunun en önemli özelliği olan “bastığın yere dikkat et” prensibini en iyi şekilde uygulamaya çalıştık.

Yavuz, Zeki and I finished at 23km and the other did at 15 km. Especially for the activities like mountain marathon, DASK or Geyik Run, slope and height exercises are really helpful. We again tried to apply the principle of “be careful where you step” which is the most important one for the cross country running.

 

Çamur bize yakışıyor; Londra‘da olsam da devam edin koşulara , benim kalbimde sizlerle. Benle son koşu 25 mart Cuma sabah 6:15’te Belgrad Neşet suyunda !

We look good in mud; even if I’m in London, you keep on running! The last run with me was at Belgrad at 25th march in Friday morning 6:15

 

Katılımcılar(Attendants)

 1. EMRE TOK
 2. YAVUZ ABADAN
 3. ZEKI YEMEZ
 4. FIRAT GURLER
 5. MELIS ABACIOGLU
 6. TANYAR ABLAK
 7. GOKBEN UTKUN
 8. ALP
 9. OZLEM DUYGU
 10. HUROL YAVUZTURK
 11. ORKUN GUNCAN

 Tags:Trail Team II, Adım Adım, Arazi Koşusu,  DASKGeyik KoşusuLondra, Trail Run


Paylaş

“Adım Adım Trail Team II – Step by Step Trail Team II” üzerine 2 yorum

 1. süpermiş koşu, ayaklarınıza sağlık. pazar günü bir gelse de biz de geyik koşusunda kurtlarımızı döksek 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir